Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3 Krom Cam çıtası Montajı

Önerilen Mesajlar

Bugün ben de aynı montajı gerçekleştirdim. Mertol Bey'in tavsiyesi üzerine Omsatuning'den aldım. Beraber gelen primer, yapıştırıcının hızla yüzeye tutulmasını ve temizliği sağlıyor. Bir de saç kurutma makinesi ya da sanayi tipi kurutucularla ısıtılırsa çift taraflı bantların yüzeye daha iyi yapıştığını biliyorum.

post-1233-0-40605100-1336247838.jpg

post-1233-0-39208800-1336247891.jpg

post-1233-0-66121000-1336247897.jpg

post-1233-0-68359800-1336247904.jpg

post-1233-0-79141300-1336247914.jpg

post-1233-0-04388000-1336247921.jpg

post-1233-0-07289600-1336248025.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler, park lambalarını da led ile değiştirdim bundan sonra sıra sis farı çerçevelerinin kromla değiştirilmesinde

Bende sis farlarına krom çerçeve takmayı düşünüyorum.Siz bulabildinizmi F3 için,fiyat bilgisi? Ben yurt içinde bulamadım yalnız forumdan bir arkadaş fiestanınki uyuyor dedi, bende onu araştıracaktım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende sis farlarına krom çerçeve takmayı düşünüyorum.Siz bulabildinizmi F3 için,fiyat bilgisi? Ben yurt içinde bulamadım yalnız forumdan bir arkadaş fiestanınki uyuyor dedi, bende onu araştıracaktım.

Aman kardeş fiesta uyuyor diye bana ford servisindeki bir usta sözlü olarak söyledi...kesin olarak bir montajının yapıldığını bilmiyorum..sizi yanlış yönlendirmek istemem.yine de denemekte fayda var...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok beğendim hayırlı olsun., arabayı alırken, anlaşmamız gereği, hediye olarak style aracıma bu krom çıtalardan da takılacaktı, nedense, bir gün sonra caydılar, olmuyor vs vs dediler. üzülmüştüm.. sonra sağolsun forumdaki arkadaşlar beyaza gerek yok, bu hali de güzel demişlerdi, sineye çekmiştim.. şimdi görüyorum ve beğeniyorum, olmuş, yakışmış..

benim sorum şu, size ve diğer tecrübeli arkadaşlara.. ürün kaliteli,uyumlu belli.. fakat orjinal çıtalar da mı bu şekilde yapıştırma oluyor.. uygulamadan sonra nelere dikkat etmeliyiz, yani su basıncına, hava şartlarına vs dayanıklı mıdır, kısaca ortalama ömrü ne kadardır?

son olarak, bu uygulamayı, eski focusumun kaportacısı arkadaş uygulayabilir mi, anlarlar mı bu işten, kime yaptırayım, benim yapmam zor:))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.