Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3 Krom Cam çıtası Montajı

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...

servis orjinale çok yakın olduğunu söylediği çıtalara 200 lira istiyor herhangi bi durum olursa mal bizim diyolar ne diyosunuz arkadaşlar ... 100 lira verip bazı mağdur arkadaşlarda olduğu gibi sorunla başbaşa kalmakmı yoksa 200 lira verip servisle muhatap olmakmı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

cam çıtası uygulamayı düşünüyorum omsa mı s design mı tavsiye edersini kullanan arkadaşlarda bozulma, düşme ve kararma problemleri var mı bilgi verir misiniz?

ben s-dizayndan aldim komple alt üst cam çıtası aracıma uyguladım tam uyumlu ve sıkıntısız tavsiye ederim...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Bende yeni makyajlı focusuma krom cam çıtası taktırdım biraz zor oldu ama güzel durdu sanırım.

Arkadaşlar arabama taktırdığım krom çitalardan hiç memnun kalmadım markasını bilmiyorum hediye geldi ama yanlarında hep boşlık kaldı asimetrik olmadı yaptırdığıma pişman oldum yaptıracak arkadaşlara  duyurulur çok iyi düşünün arabaya yapıştırmadan önca iyi bakın uyumlumu değilmi diye.

Arkadaşlar arabama taktırdığım krom çitalardan hiç memnun kalmadım markasını bilmiyorum hediye geldi ama yanlarında hep boşlık kaldı asimetrik olmadı yaptırdığıma pişman oldum yaptıracak arkadaşlara  duyurulur çok iyi düşünün arabaya yapıştırmadan önca iyi bakın uyumlumu değilmi diye.

Bu günde bütün çitaları söktürdüm lastiklerde silikon lekesi kaldı düzeleceğinide zannet miyorum yazın olmadı kaliteli birtane daha alıp yapıştıracağım şimdiki aklım olsa kesinlikle taktırmazdım beyaz arabaya hem pek yakışmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.