Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

not edildi, bakalım ne kadar gidicek [emoji3] 

Hayır burda paylaşmam nedir yani? :) şimdiden kaytarmanın sinyalini verdim sanırım.. Aklımda iki saat var ama gerek yok.. Çok da lazım değil.. Belki elimdeki diğer tüm saatleri elden çıkarır, Longines, Omega ve Rolex'e ek olarak diğer iki saat alınıp iş bitirilebilir.. Biri Nomos Glashütte.. Diğeri Junghans.. İşin kötüsü Junghans Türkiyede satılmıyor..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Alperen G. yazdı:

Hayır burda paylaşmam nedir yani? :) şimdiden kaytarmanın sinyalini verdim sanırım.. Aklımda iki saat var ama gerek yok.. Çok da lazım değil.. Belki elimdeki diğer tüm saatleri elden çıkarır, Longines, Omega ve Rolex'e ek olarak diğer iki saat alınıp iş bitirilebilir.. Biri Nomos Glashütte.. Diğeri Junghans.. İşin kötüsü Junghans Türkiyede satılmıyor..

bende aldığım her amfiden sonra bu son diyorum da o yüzden yani :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 February 2017 - 13:00 tarihinde, Alperen G. yazdı:

Güle güle kullan hafız :)

Hafız abi saat elime geçti :D Faturası Garanti belgesi iyi ama saatin altında toplu iğne başı kadar boya atması vardı. Bu şimdiden böyleyse sonra ne olur dedim ve iade ettim ürünü. Ek olarak görselden daha da koyu içi ama genç adam için görünmez değil büyükler net zorlanır.

Ben yine eski saate döneyim :D  Şunu alıp geçmeyi düşünüyorum, hazır indirim gelmişken

https://www.trendyol.com/Erkek-Kol-Saati/UrunDetay/158905/27129023

https://www.1v1y.com/urun/fossil-60598-fossil-fs4813-erkek-kol-saati-karma-11963964?gclid=CjwKEAiA_9nFBRCsurz7y_Px8xoSJAAUqvKCU9bY-fCE2tH_rE9loF9_EoNrKst5IFJk-BCaGlrd9RoC4lbw_wcB

--1 dakika sonra eklendi--

Gelen saat bu

ssaaatt.jpg

Şimdi sipariş geçtiğim bu (aldım saati)

yenisaaat.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.