Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

8 saat önce, Ozan Kar yazdı:

replika

@Alperen G. replika demişken Antep'te bir adamı çok methettiler, çok kaliteli replika saatler satıyormuş,

Alan arkadaşlarım var (iki-üç kez alanlar var) memnunlar, o adamın yerini öğrenip paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[mention=1189]Alperen G.[/mention] replika demişken Antep'te bir adamı çok methettiler, çok kaliteli replika saatler satıyormuş,
Alan arkadaşlarım var (iki-üç kez alanlar var) memnunlar, o adamın yerini öğrenip paylaşırım.

Replika tek bir saat alabilirim o da cidden kaliteliyse.. Bakalım.. :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveeeet... Ta ta ta taaaaaa...
Aramıza yeni bir saat katıldı.. Kendisi sahip olduğum saatlerin maddi açıdan en kıymetlisi.. Ama piyasa fiyatının oldukça altında bir değere aldım.. Sertifikalı, garantili, onaylı vs vs vs..

O bir Hamilton Pan-Europ..
Son fotoğraftaki nato kordon da kutu içerisinde veriliyor.. Ve kordon değiştirme aparatı da var..

fc021696c76616adb8dd244e4bbad695.jpg

b3b322430e9249b744eabef380127e9a.jpg

3758758a954528a0283948fc26a82d52.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

56 dakika önce, Alperen G. yazdı:

Eveeeet... Ta ta ta taaaaaa...
Aramıza yeni bir saat katıldı.. Kendisi sahip olduğum saatlerin maddi açıdan en kıymetlisi.. Ama piyasa fiyatının oldukça altında bir değere aldım.. Sertifikalı, garantili, onaylı vs vs vs..

Son fotoğraftaki nato kordon da kutu içerisinde veriliyor.. Ve kordon değiştirme aparatı da var..

fc021696c76616adb8dd244e4bbad695.jpg

b3b322430e9249b744eabef380127e9a.jpg

3758758a954528a0283948fc26a82d52.jpg

Güle güle kullanan. Bu saat mevzuları konusunda hiç bilgim yok, zaten saatim de yok. En son ortaokulda casio 91 diye bir saatim vardı, herkes alıyor diye ben de almıştım. Daha da saat kullanmadım.  Saat lazım oldu mu cep telefonuna başvuruyorum. Daha önce de ya birisine sorardım yada önünden geçerken dükkanların içine bakardım. Ama bozuk bir saat buldum mu da mekanizmasını dağıtıp incelemeyi çok severim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bide kolunda görelim bakalım nasıl duruyor...

Eve gidince takayım.. Şuan daha poşetinde duruyor..

[mention=1189]Alperen G.[/mention] Gelir vergisi tarifesinin sıfırlanmasıyla bir refah artışı yaşanmış belli ki [emoji4] 
güle güle kullan zevk sahibi kişi, Hamilton iyidir, çok beğenirim saatlerini... :nazar:

Hahahaha.. Çok çakalsın karşim, hemen vergi dilimi filan, kedi canını senin :)

Tişikkirler sipirmin... :) Hamilton markası benim de uzun zamandır takibimdeydi.. Bu saatini daha önce görmemiştim ama görünce çok beğendim..

Uzun bir süre saat almayı düşünmüyorum. Zaten içişleri bakanından da "yeaaa bu son valla son, bunu da aliiim başka almicam" diyerek izni koparttım :)

Güle güle kullanan. Bu saat mevzuları konusunda hiç bilgim yok, zaten saatim de yok. En son ortaokulda casio 91 diye bir saatim vardı, herkes alıyor diye ben de almıştım. Daha da saat kullanmadım.  Saat lazım oldu mu cep telefonuna başvuruyorum. Daha önce de ya birisine sorardım yada önünden geçerken dükkanların içine bakardım. Ama bozuk bir saat buldum mu da mekanizmasını dağıtıp incelemeyi çok severim. 

Saat işi hastalık biraz...
Bende DEHB (Dikkat Eksikliği/Hiperaktivite Bozukluğu) var.. Bozuğum yani. Defoluyum.. :)

Dehb'lilerde saat tutkusu görülürmüş.. Tıbbi bir kanıtı yok ama genellenebilecek düzeyde ortak bir yan..

Bi de maddi boyutu var.. Eğer takmayı severseniz bir tane güzel saat alın, evladiyelik olsun..
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Alperen G. yazdı:

Yakışır.

Benim çok sıcak ilişkide olduğum bir saat olmasa da kendine has sportif bir karakteri var.

Güle güle kullan...

Doğru yerde doğru zamanda olmanı sağlasın! 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan.   

Biraz tissot prs516, biraz zenith el primero havası var. 

Sagol abicim..

Prs516 chronosuz olanı andırıyor evet.. Ancak PanEurop 71 model tasarım bir saatmiş..

Zenith ElPrimero dedin pıçaaaa kalbime dayadın.. 70k TL fiyatıyla cep de deşiyor.. Hatta banka boşaltıyor [emoji12]

Yalnız bu aralar saatten yana şanslıyım... Bugün veya yarın Kurumdan saat hediye alacakmışım üstün başarılarımdan dolayı..

Bu sene toplam yabancı para cinsinden 4 milyon dolara yakın, TL olarak da 2 milyon TL dava kazanıp tahsil ettirdim, aleyhimize 7 milyon dolarlık bir tahkim davasını da lehimize bitmesini sağladım.. Bu konuda alçakgönüllü olamayacağım [emoji4]

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.