Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Alperen G. yazdı:

Bir adet R... S... Ve bir adet O.... S.... diyeyim şimdilik... (Marka-model)

Rolex Submariner ile Omega Seamaster mı, Speedmaster mı karar veremedim. 

Yazana bakıp hedefi ona göre seçeceksin... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim beğendim dediğimi fazla takım elbise bulduk içi siyahını beğendim :D 

Onunda fiyatı hep pahalı kalmış :D 

MarkaFoni'de de stok yok :D  Az bekleyeyim bakalım gelirse alırım, olmadı 360/380'e alırım.

http://www.markafoni.com/fossil-erkek-kol-saati-fs4813-1051312006.html

--9 dakika sonra eklendi--

Şunu da çok beğendim, @Murat Kavuk abi görmesin :D 

http://www.hepsiburada.com/fossil-fs5147-set-erkek-kol-saati-pm-sahdyfs5147set

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim beğendim dediğimi fazla takım elbise bulduk içi siyahını beğendim [emoji3] 
Onunda fiyatı hep pahalı kalmış [emoji3] 

MarkaFoni'de de stok yok [emoji3]  Az bekleyeyim bakalım gelirse alırım, olmadı 360/380'e alırım.
[mention=1840]Murat Kavuk[/mention] abi görmesin [emoji3] 
http://www.hepsiburada.com/fossil-fs5147-set-erkek-kol-saati-pm-sahdyfs5147set

Kadran okunurluğu biraz düşük değil mi?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilmem [emoji3] Üstadı sizsiniz [emoji14] Gün içinde saate (koldaki) bakma sayısı bile tartışılan dönemdeyiz gerçi.

Naaalakası var üstatlıkla yaw? Bakınca saati hemen anlayabiliyor musun önemli olan o.. Simsiyah olınca acaba mı dedim.. Bence birebir görmeden alma..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Alperen G. yazdı:

Naaalakası var üstatlıkla yaw? Bakınca saati hemen anlayabiliyor musun önemli olan o.. Simsiyah olınca acaba mı dedim.. Bence birebir görmeden alma..

Diğerlerini birebir gördüm 2 saat önce kolumdaydılar :D SaatSaat 600 lira fiyat çekince nette 290 lira olan saate :zha: alamadık tabi.

İçi siyah olan veya tüm siyah (görmedim) olanı bi düşüneceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğerlerini birebir gördüm 2 saat önce kolumdaydılar [emoji3] SaatSaat 600 lira fiyat çekince nette 290 lira olan saate :zha: alamadık tabi.
İçi siyah olan veya tüm siyah (görmedim) olanı bi düşüneceğim.

Saat&Saat değil de Saat&Kazık demeleri lazım.. Saçma fiyatları var..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Alperen G. avukat abi bey, bi kaç sayfa önce yazmıştım ama cevap vermemiştiniz, bir tissot alacağım bir kaç içersinde Ankarada veya sirkecide güvenilir (garantide filan sorun çıkmasın sonra) ve ucuz (internette 2000tl olan kaça bulunur misal) adres var mı?

Birde muhtemelen quartz birşeyler alınacak seiko orient vs olabilir o belli değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

Geçen seneki klima meselesini unuttun herhal. Ha bi de telefon meselesi vardı. Koca yaz başımızı yedin klima diye sonra gidip bi tane fırfırik bişey almıştın.:D

İnternet çok kafa karıştırıyor ben nabıyım ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[mention=1189]Alperen G.[/mention] avukat abi bey, bi kaç sayfa önce yazmıştım ama cevap vermemiştiniz, bir tissot alacağım bir kaç içersinde Ankarada veya sirkecide güvenilir (garantide filan sorun çıkmasın sonra) ve ucuz (internette 2000tl olan kaça bulunur misal) adres var mı?
Birde muhtemelen quartz birşeyler alınacak seiko orient vs olabilir o belli değil.

Sirkecide direkt şu satıcı diyeceğim yok. Ankara'da ise Podium AVM'de bi saatçi vardı adını unuttum. Pazarlıkta güzel fiyat verir. Zemin veya 1. katta köşe bir mağazaydı.. Orient için ise İzmir Caddesi'nde Moda Çarşısının girişi civarında biryer var. Vitrininde victorinpx çakılar filan da var. Orient yetkili satıcısıdır. Fiyatta da yardımcı olurlar. Model ellerinde yoksa da getirtirler. Biraz aşağıda necatibeye doğru bi saatçi daha var orda da Orient var ama satıcıdan iyi bir elektrik alamamıştım..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Alperen G. yazdı:

Sirkecide direkt şu satıcı diyeceğim yok. Ankara'da ise Podium AVM'de bi saatçi vardı adını unuttum. Pazarlıkta güzel fiyat verir. Zemin veya 1. katta köşe bir mağazaydı.. Orient için ise İzmir Caddesi'nde Moda Çarşısının girişi civarında biryer var. Vitrininde victorinpx çakılar filan da var. Orient yetkili satıcısıdır. Fiyatta da yardımcı olurlar. Model ellerinde yoksa da getirtirler. Biraz aşağıda necatibeye doğru bi saatçi daha var orda da Orient var ama satıcıdan iyi bir elektrik alamamıştım..

peki bu seviyede saatlerin replikası sahtesi olur mu? kaçak vs olursa garantide sorun çıkar mı?

yani fiyatı beğendiğim herhangi bi yerden alıp geçsem sorun yaşar mıyım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki bu seviyede saatlerin replikası sahtesi olur mu? kaçak vs olursa garantide sorun çıkar mı?

yani fiyatı beğendiğim herhangi bi yerden alıp geçsem sorun yaşar mıyım?

Tissot'un olur ama çok nadir.. Ankara'da replika piyasası çok zayıf, hatta yok gibi.. O yüzden saatçilerde denk gelmezsin.. Fiyatını beğendiğin bir saatöiden alıp geçebilirsin bence.. İnternet için birşey diyemeyeceğim..

Garantiyi onaylat geç... Bi sıkıntı çıkmaz..

Neyseki servisinden memnunum [emoji3] Abd'den aldığım diesel'e ücretsiz bakıyorlardı.

Al sana öneri..
Seiko 5.. Herhangi bir modeli hiç farketmex.. İlla model istiyorsan da Seiko 5 SRP555j... Evladiyelik..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.