Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

54 dakika önce, Alperen G. yazdı:

Hmmm.. Fossil'in bir sürü rengi bulunan bir saati.. Bende de lacivert/rose olanı var ve bana da doğum günü hediyesiydi. Güzel sıkıntısız bir saat. Bir de Orient bak derim.. F/P'de üzerine tanımam..

Abi verdiğim saat; dediğim gibi eskiden beğendiğim saatti, ona gözüm alıştı daha almadan acaba başka mı bulsam diyorum :) 

Pahalı değilse ona da bakayım :P Açıkcası marka bilgim pek az benim o yüzden genel bakıyorum kaydıra kaydıra :D 

--1 dakika sonra eklendi--
5 May 2012 - 13:50 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Bizde öğrenci işi abi :D

Arabada benzinli, saat de dizelciyiz :nazar:

dz4182-1%5B1%5D.jpg

Bunu kullandım 5-6 sene :) Memnun kaldım bayağı artık öldü, sıktı :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu kullandım 5-6 sene [emoji4] Memnun kaldım bayağı artık öldü, sıktı [emoji3] 

İlla deri kordon olsun demezsen orient mako xl, mako ray ve mako pepsi bakabilirsin. Kaldı ki deri kordon da takabilirsin sonra.. Sirkeci'de saatçilerde bak dene kolunda gör.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Alperen G. yazdı:

İlla deri kordon olsun demezsen orient mako xl, mako ray ve mako pepsi bakabilirsin. Kaldı ki deri kordon da takabilirsin sonra.. Sirkeci'de saatçilerde bak dene kolunda gör.

artık şu başlığı terk etsen diyorum ha, ne dersin? :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

58 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

@Yakup Çağatay bence araştırma. İlk beğendigini al geç. Yoksa kafa karışır. Sonra @Mertcan Çelik gibi olursun.:kıhkıh:

Olay bana nasıl bağlandı ben kaçırdım be ya :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mertcan Çelik yazdı:

Olay bana nasıl bağlandı ben kaçırdım be ya :aman:

Geçen seneki klima meselesini unuttun herhal. Ha bi de telefon meselesi vardı. Koca yaz başımızı yedin klima diye sonra gidip bi tane fırfırik bişey almıştın.:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.