Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Doktor hanım bana hediye saat alacakmış :)

Bunu beğendim makinasıda fiyatına göre iyiymiş anladığım kadarıyla ancak önerilere açığım almam bir iki ay sürer sanırım.

Konyalıda 2014tl sirkecide kaça bulunur acaba?

Luxury_Powermatic_80_Automatic_34081256.

Birde bu var ama takvim olması daha iyi sanırım

0570220200.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ozan Kar yazdı:

Doktor hanım bana hediye saat alacakmış :)

Bunu beğendim makinasıda fiyatına göre iyiymiş anladığım kadarıyla ancak önerilere açığım almam bir iki ay sürer sanırım.

Konyalıda 2014tl sirkecide kaça bulunur acaba?

Luxury_Powermatic_80_Automatic_34081256.

Birde bu var ama takvim olması daha iyi sanırım

0570220200.jpg

Sirkeci'de kaça bulunur bilmiyorum ama pişti olmuşuz. Yukarıdaki modele bakıyordum bende az önce Konyalı'nın sitesinde. Çok zarif duruyor gerçekten. Bak bir de bu var. Demir kordon ve Roma rakamı seversen.

http://www.konyalisaat.com.tr/urun/tissot-t099-407-11-058-00/

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Süleyman Ünal yazdı:

Sirkeci'de kaça bulunur bilmiyorum ama pişti olmuşuz. Yukarıdaki modele bakıyordum bende az önce Konyalı'nın sitesinde. Çok zarif duruyor gerçekten. Bak bir de bu var. Demir kordon ve Roma rakamı seversen.

http://www.konyalisaat.com.tr/urun/tissot-t099-407-11-058-00/

özellikle deri kayış istiyorum abi, ama onunda deri kayış olanı listede ekli :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cem Boneval yazdı:

Golddan emin olamadım bi türlü abi. Makinelere baktın mı? Powermatic 80, le locleden daha iyi anladığım kadarıyla. Le locle bakarken 900e filan bulmuştum, şimdi oda bu seviyelerde :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Makinelere baktın mı? Powermatic 80, le locleden daha iyi anladığım kadarıyla. 

Açıkçası makinelere çok bakmıyorum. 

Hatta pilli mekanizmaları tercih ediyorum.

Neden dersen, sık saat değiştirince otomatikler sırasını beklerken duruyor. Her seferinde biraz kur, saati, takvimi ayarla, üşendiriyor.

Ayrıca pilli quartz makineler saniyesine hassas gidiyor.

Bununla birlikte replikalar dahil hiç bir güncel otomatik saatimin dakiklik açısından sorun yaşatmıyor diyebilirim. 

Ben 1'i tercih ederdim, çünkü beyaz kadran seviyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1968 model otomatik omega m vardı dedemin babama nişan hediyesi, babamda bana liseye geçince vermişti.

haftaiçi iyi haftasonu kötü :)

sabah takarım akşam eve gelir gelmez çıkarırım, haftasonları ise bazen dışarı çıksam bile takmam. o yüzden otomatikler sıkıntılı..

powermatic olunca tamamen otomatik mi durmasın diye pil takviyesi var mı. seiko nun öyle modelleri vardı sanırım ama çok kalındı, sevmiyorum kalın ağır saatleri.

yinede kullanma kılavuzunu indirip bakmak lazım, koldan çıkınca kaç saat dayanıyor diye, 16-18 saat dayanıyordu sanırım yeni otomatikler

@Ozan Kar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mehmet Demir yazdı:

yinede kullanma kılavuzunu indirip bakmak lazım, koldan çıkınca kaç saat dayanıyor diye, 16-18 saat dayanıyordu sanırım yeni otomatikler

powermatic 80 in adı rezervden geliyor. 80 saat devam edebiliyormuş tam doluysa.

Ben bunu özellikle otomatik istiyorum almışken de minimum fiyatla en iyisini alayım diye uğraşıyorum.

--1 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Mehmet Demir yazdı:

powermatic olunca tamamen otomatik mi durmasın diye pil takviyesi var mı. seiko nun öyle modelleri vardı sanırım ama çok kalındı, sevmiyorum kalın ağır saatleri.

tamamen otomatik. seikolar kinetic diye geçiyor hareketle pili şarj ediyor aslında quartz yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

39 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

powermatic 80 in adı rezervden geliyor. 80 saat devam edebiliyormuş tam doluysa.

Ben bunu özellikle otomatik istiyorum almışken de minimum fiyatla en iyisini alayım diye uğraşıyorum.

--1 dakika sonra eklendi--

tamamen otomatik. seikolar kinetic diye geçiyor hareketle pili şarj ediyor aslında quartz yani.

80 saat süper.. alınabilir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Kendime zorla doğum günü hediyesi aldıracağım [emoji14]

Hangi siteleri takip etmem iyi olur acaba ?

Güncel olması önemli değil saatin o yüzden fırsat kovalamaya açık olması iyi olur :)

Öneri de alabilirim deri kordon, hafif spor klasik bir şey olabilir. Aslında bir fossil beğenmiştim hatta burada ekli daha almadan gözüm alıştı ona, başka olsun diye bakınmaya başlayacağım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Hangi siteleri takip etmem iyi olur acaba ?

http://www.jomashop.com/ takip listesinin başı bence. 

saat takıntılı bi arkadaşım burdan alıyor. çok pahalı saat alınca vergi de çıkıyor. ama normal saatlerde zannetmem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.