Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

@Alperen G. nin önerisini dikkate alarak evladiyelik bir saat bakınıyordum kendime. Daha önce de dediğim gibi ben anlamam bu işten. İnternette dolanırken şu saat gözüme çarptı. Görsel olarak hoşuma gitti. Ne dersiniz? Fiyatı beni şu anda baya bi aşıyor. İlerleyen zamanlar içerisinde planlayabilirim belki.

Seiko-Astron-GPS-Solar-Dual-Time-Watch-24.jpg

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[mention=1189]Alperen G.[/mention] nin önerisini dikkate alarak evladiyelik bir saat bakınıyordum kendime. Daha önce de dediğim gibi ben anlamam bu işten. İnternette dolanırken şu saat gözüme çarptı. Görsel olarak hoşuma gitti. Ne dersiniz? Fiyatı beni şu anda baya bi aşıyor. İlerleyen zamanlar içerisinde planlayabilirim belki.

Tam benlik bu... Yok saat ileri yok geri uğraşmam [emoji4]

Güzel saattir ama biraz gereksiz pahalı bence...Bu seri ilk çıktığında incelemiştim ama dediğim gibi gereksiz pahalı. Sadece GPS e para vermek...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[mention=1189]Alperen G.[/mention] nin önerisini dikkate alarak evladiyelik bir saat bakınıyordum kendime. Daha önce de dediğim gibi ben anlamam bu işten. İnternette dolanırken şu saat gözüme çarptı. Görsel olarak hoşuma gitti. Ne dersiniz? Fiyatı beni şu anda baya bi aşıyor. İlerleyen zamanlar içerisinde planlayabilirim belki.

Çol güzel ve şık bir saat.. Biraz irice kendileri.. Bileğiniz kaldırırsa nefis olur.. Camı anti reflection idi yanlış hatırlamıyorsam. Işığı yansıtmadığından cam yok gibi net bir görüş veriyor.. Makinesine zaten diyecek laf yok..

Amma velakin, fiyatı biraz fazla.. Yani gereğinden fazla.. Verilmez mi verilir.. Gerçi bu saatin bir sürü modeli var farklı farklı fiyatlarda.. 5 bine de var 15bine de.. Ama görseldeki 7-8 bin civarındaydı diye hatırlıyorum.

Saat piyasasında fiyat çok oynak.. Çok iyi araştırmak gerekiyor.. Özellikle İstanbul'da Sirkeci'deki saatçilerde ciddi indirim alınabiliyor. Misal bir avm'de indirimiyle filan 7500'e alacağınız saati Sirkeci'de 6000 civarına bulmak mümkün..
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Servet Ö. yazdı:

NOT: Saat bir yatirim araci degildir! :D

Bak şimdi  gelen tepkiler üzerine şöyle bir hesap yaptım. Forum üyesi -yuvarlak hesap- 11.000 kişi var.  Bunların 5000'ini ikna edip adam başı 1'er TL. alabilirsem ben bu saati haftaya Sirkeci'den alırım. :öp::P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Süleyman Ünal yazdı:

Bak şimdi  gelen tepkiler üzerine şöyle bir hesap yaptım. Forum üyesi -yuvarlak hesap- 11.000 kişi var.  Bunların 5000'ini ikna edip adam başı 1'er TL. alabilirsem ben bu saati haftaya Sirkeci'den alırım. :öp::P

1 TL degilde, 1 Dolar al berber vegasa gidelim, orada saatle de isin olmaz hatta. Ha? Ne didin?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Servet Ö. yazdı:

1 TL degilde, 1 Dolar al berber vegasa gidelim, orada saatle de isin olmaz hatta. Ha? Ne didin?

1 dolar sakıncalı. İçeri atarlar nemelazım.:D O zaman Vegas'a gitmek için şunu yapıyoruz: Önce @Yakup Çağatay'ın forum hesabını hackliyoruz. Sonra onun adına herkesten bir defalığına 4 tl. para istiyoruz. "Yoksa forum kapanacak..." falan diye. Açtığımız bir hesap numarasını gönderiyoruz. O zaman belki gideriz.:D

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Süleyman Ünal yazdı:

1 dolar sakıncalı. İçeri atarlar nemelazım.:D O zaman Vegas'a gitmek için şunu yapıyoruz: Önce @Yakup Çağatay'ın forum hesabını hackliyoruz. Sonra onun adına herkesten bir defalığına herkesten 4 tl. para istiyoruz. "Yoksa forum kapanacak..." falan diye. Açtığımız bir hesap numarasını gönderiyoruz. O zaman belki gideriz.:D

Bu sene gidemem sanirim. Her turlu cikis yoluna sicak bakarim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

1 dolar sakıncalı. İçeri atarlar nemelazım.:D O zaman Vegas'a gitmek için şunu yapıyoruz: Önce @Yakup Çağatay'ın forum hesabını hackliyoruz. Sonra onun adına herkesten bir defalığına 4 tl. para istiyoruz. "Yoksa forum kapanacak..." falan diye. Açtığımız bir hesap numarasını gönderiyoruz. O zaman belki gideriz.:D

Öyle bir şey olacaksa hackleme canım, ben direkt atayım no prob. :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Sen daha önce denedin mi yoksa, kimseden bir şey çıkmadı anlaşılan.:DNeyse kalsın ben napıyım elin Vegas'larında falan, hem @Servet Ö. beni orada kumara neyin alıştırır nemelazım.:P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

Sen daha önce denedin mi yoksa, kimseden bir şey çıkmadı anlaşılan.:DNeyse kalsın ben napıyım elin Vegas'larında falan, hem @Servet Ö. beni orada kumara neyin alıştırır nemelazım.:P

Ahahaha kumar olsa yine iyi :smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Geçmişte ceket parası mıydı takım elbise mi ne için konu açılmıştı :D

Bir benzerini saat için açalım, donate please :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.