Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

30 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Cem abiyi niye yaşlı adam saatlerine yönlendirdiniz çözemedim. İlki gayet başarılıydı bence de ömür boyu saat kullanmamış kullanmayacak biri olarak çok da yorum yapıp darlayamıyorum.

Bu yorum ile saat kullanma zaten :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

Alyans ve saatte klasik tarz her zaman daha hoş duruyor bence. Zamanınızı güle güle harcayın.

teşekkür ederim ama dilek bir hayli ükütücü oldu, saatin bir zaman harcama sayacı olduğu fikri doğru olsa da pek sevimsiz :)

7 saat önce, Alperen G. yazdı:

Keske 3ü de olmasa diyecektim ki Tissot ilac gibi geldi. Gule gule kullan abi..
Bana da babalar gununde asagidaki arkadas hediye edildi esim tarafindan. Oldukca ince ve hafif. Kordon ve kasa komple ttanyum. Saat omur boyu garantili..

Skagen uzun süredir takibimde. geleneksel yapıyı ince, hafif ve zamana yenilmeyecek güzellikte bir modernleşme ile sunuyor, Danimarka yapımı ve başarılı. Ama klasik model, İsviçre yapımı ve kronometre tercih ettim. Eşinin zevki tebrike değer de babalar günü ne iş?

5 saat önce, Alperen G. yazdı:

Kim?

Sen, eşin ve ben :)

6 saat önce, testuser yazdı:

Hm bir kenara not alalım :) 

Neyi, saati mi? Müstakbel eşine baba figüründe hediye almayı mı? Ya da ikisi birden?

5 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Cem abiyi niye yaşlı adam saatlerine yönlendirdiniz çözemedim. 

Normal değil mi? Adam yaşlı, 60.yaş hediyesinden bahsediliyor.

Şaka bir yana yeterince, hatta gereğinden fazla modern saatim var.

Biraz da klasik olsun...

Bir de ameliyata girme dışında saat çıkarma alışkanlığım olmadığından, burası da yüzme ve dalma bölgesi olduğundan 200 m su geçirmezlik aradığım bir özellik oluyor. Onlar da haliyle farklı tasarımda. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Alperen G. yazdı:

Kim?

Tamam tamam kiskanma, sende gule gule kullan :) skagen iyidir, ben o tarzda saat kullanamiyorum ama gozume hos gozukuyor... 

Bende elimde kullanmadigim bazi saatleri satsan mi diye dusunuyorum... Cunku tissot'uma bir dadandim baska saat kullanamiyorum, digerleri curudu gitti kenarda. Bisi oldugu yok tabi aslinda ama iste bende soyle bir huy var "kullanip tuketemedigim sey batiyor" resmen bana... Durun ben bi aksarayli negro kardesim

misali bir tezgah acayim suraya laylondan ?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

@Mert Yürüyen iyi fikir vallahi. Ben de aynısını sabah düşündüm. Hatta müşterinin ayağı alışsın diye bazılarını kargo bedeline bile verebilirim. 

Fikir güzelmiş hocam... Ben sadık müşteriyimdir :)

Takipte kalsam iyi olacak galiba :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mert Yürüyen iyi fikir vallahi. Ben de aynısını sabah düşündüm. Hatta müşterinin ayağı alışsın diye bazılarını kargo bedeline bile verebilirim. 

Tamam tamam kiskanma, sende gule gule kullan [emoji4] skagen iyidir, ben o tarzda saat kullanamiyorum ama gozume hos gozukuyor... 

Bende elimde kullanmadigim bazi saatleri satsan mi diye dusunuyorum... Cunku tissot'uma bir dadandim baska saat kullanamiyorum, digerleri curudu gitti kenarda. Bisi oldugu yok tabi aslinda ama iste bende soyle bir huy var "kullanip tuketemedigim sey batiyor" resmen bana... Durun ben bi aksarayli negro kardesim

misali bir tezgah acayim suraya laylondan [emoji23]

Benim de boyle bi dusuncem vardi iyi oldu...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.