Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

• 0

Aracım Boşta Veya Vitesde 3500 Deviri Geçmiyor.

Ozer Oz

Soru

Merhabalar bu hafta aracımla 2 bin km yol yaptım. Eve gelirken araçda tektim ve b 130-140 bandında kullandım. Kullanırken aracımın 3500 deviri geçmediğini farkettim. Kalkıştan itibaren vitesleri zorlayayım dedim. Her seferinde 3500 devirde kaldı. 2.vitesde 60'ı geçmedi araba bağırmaya başladı. Sanki bir şey deviri orada kesiyor gibi. 

Aracın yüksek hızlara çıkmasında hiçbir problem yok motordan da herhangi bir ses gelmiyor. Boşta veya vitesde farketmiyor 3500 de kalıyor. Nedeni ne olabilir. Aracım 2015 Focus TrendX bakımları tam. 140 binde. Teşekkürler

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.