Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çanakkale gezisi

çetin kılıç

Önerilen Mesajlar

Gelibolu'da yaptığım askerlik sayesinde gezip görebildiğim, zamanın ruhunu yoğun şekilde yaşayabileceğiniz yerler..

Ancak gidecekler için tavsiye, yanınıza mutlaka rehber alın. anlatsın, açıklasın. yoksa gidersiniz, bir tabela görürsünüz; "CONKBAYIRI"... altında bir paragraf yazı... o kadar... "hmmm conkbayırı burası demek" der ve devam edersiniz yolunuza.. ama yanınızdaki rehberin anlattıklarıyla oraları daha iyi anlayabilirsiniz.. ilk gidişimizde rehbersiz gittik, taş toprak gezip geldik. bu arada gezilecek alana sadece anıt bölgesi değil koca gelibolu yarımadasıdır.. ikinci gidişimizde rehber ile gittik, nemli gözlerle ayrıldık..

Allah şehitlerimizden razı olsun..

Alperen G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gelibolu'da yaptığım askerlik sayesinde gezip görebildiğim, zamanın ruhunu yoğun şekilde yaşayabileceğiniz yerler..

Ancak gidecekler için tavsiye, yanınıza mutlaka rehber alın. anlatsın, açıklasın. yoksa gidersiniz, bir tabela görürsünüz; "CONKBAYIRI"... altında bir paragraf yazı... o kadar... "hmmm conkbayırı burası demek" der ve devam edersiniz yolunuza.. ama yanınızdaki rehberin anlattıklarıyla oraları daha iyi anlayabilirsiniz.. ilk gidişimizde rehbersiz gittik, taş toprak gezip geldik. bu arada gezilecek alana sadece anıt bölgesi değil koca gelibolu yarımadasıdır.. ikinci gidişimizde rehber ile gittik, nemli gözlerle ayrıldık..

Allah şehitlerimizden razı olsun..

Söylediklerine aynen katılıyorum alperen rehber gerçekten gerekli gezip görülen yerden ziyade orada yaşanmış olan şeyler daha bir değer katıyor geziye bu arada gelibolu nun neresinde askerdin aslen geliboluluyum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Söylediklerine aynen katılıyorum alperen rehber gerçekten gerekli gezip görülen yerden ziyade orada yaşanmış olan şeyler daha bir değer katıyor geziye bu arada gelibolu nun neresinde askerdin aslen geliboluluyum.

Askeri Mahkeme'de hakimdim.. Hamzakoy'un üzerinde... Askeri Hastane'nin yanında..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladım bizim eski eve çok yakın orası yazıcızade mahhalesindeydi ev şimdi merkez camiinin yanında.

walla mahalle adını tam hatırlamıyorum.. gelibolu her ne kadar küçücük, pek imkanı olmayan bir yer olsa da güzel anılarla ayrıldım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.