Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Park Sensörleri Çalışma Prensibi - Otomatik Park Sistemi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ahh Yakup bey, kullanıcı umutları boşa çıktı.

Hızlı cevap için teşekkürler.

Rica, takip ederiz bu olayı eğer ki sensör takıp yazılım atılırsa olur mu diye? olumlu ise o vakit başlık hazırlanır.

:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Dikey parki pek de gerekli bulmuyorum,cunku esas ugrastiran paralel park.F3 de paralel parki kullaniyorum,gercekten kullanisli ve iyi park ediyor.Bazen cok yakin geciyor(dar yerlere girerken)sensorler ciyak ciyak bagiriyor ama yine de park yapiyor.

Dikey park degilde park cikis asistani gelsin isterdim,cunku bazen o kadar dar yere koyuyor ki cikmak zor oluyor:)

Makyajsiz F3 e gelme ihtimali var mi cikis yardiminin acaba,modul vs olmadan yazilimla?

Ramazan E. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dikey park degilde park cikis asistani gelsin isterdim,cunku bazen o kadar dar yere koyuyor ki cikmak zor oluyor:)

Bize böyle geliyor ama avm'de o dikey yere girmeye çalışan onlarca kişiyi kaç kere bekledik, değil mi ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bize böyle geliyor ama avm'de o dikey yere girmeye çalışan onlarca kişiyi kaç kere bekledik, değil mi ? :)

Haklisiniz hocam.Onlari da bekledigimiz oluyor ve olacak.Gelisme her daim guzel[emoji4]

Yalniz sadece Titanium a atmalari biraz kotu olmus makyajlilarda,neyse artik

Hocam bu cikis yardiminin en azindan paralel versiyonunun yazilim olarak gelme ihtimali var midir,ongorunuz nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.