Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Kuga 2019 Titantum Adaptif Cruise Control Uyguladım

Mustafa Şen.

Önerilen Mesajlar

Yakup Çağatay
14 dakika önce, Fikret Taşkın yazdı:

Merhaba Kuga 2017 style pakete uygulanır mı acaba ? Bende bu sistemi eklemek istiyorum yardımcı olurmusunuz

Uygulanır, gerekli parçalar alınarak. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Fikret Taşkın

Gerekli parçalar şu Rus sitesinde olanlar sanırım , aldığımda gümrük uygulanıyor mu acaba birde montaj için ne yapmalıyım 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yakup Çağatay
3 dakika önce, Fikret Taşkın yazdı:

Gerekli parçalar şu Rus sitesinde olanlar sanırım , aldığımda gümrük uygulanıyor mu acaba birde montaj için ne yapmalıyım 

Gümrük her ürün için uygulanır tabii ki posta yoluyla geliyorsa, yolcu getiriyorsa beyan esaslı veya yakalanır istenir. Neyse parça tedariği her yerden olabilir uygun fiyatlı olması için genelde yurt dışında alan alıyor veya 2.el vs vs. Herhangi bir ürün alırken yaşadığınız şeyler bunlar için de geçerli. Montaj için bu ve benzeri konulara yazan/yapan arkadaşlardan yanıt bekleyeceksiniz. Her şeye para gözüyle bakmayan biri yardımcı olacaktır, paylaşım yaparak. 

Güle güle kullanın. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Mete Turfan
2 dakika önce, Fikret Taşkın yazdı:

Bu tür uygulamalar kişisel bilgi ve beceri gerektiren çalışmalardır. Yanibu işler için sanayide pek usta bulamazsınız. Eğer kendinize güveniyorsanız ben bu işi başarırım diyorsanız malzemeleri temin edip başlayabilirsiniz. Bilgi ve deneyim paylaşımı mutlaka olacaktır. Şimdiden kolay gelsin.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 2 hafta sonra...

merhaba nasılsınız  2017 1.5 dizel Kuga Style donanım  aracıma Adaptif cruise kontrol - Aktif şehir içi güvenlik ve Şerit Takip sistemlerini taktırmak istiyorum. bu konuda bana yol gösterip yardımcı olursanız sevinirim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yakup Çağatay
1 dakika önce, Mehmet Demez yazdı:

merhaba nasılsınız  2017 1.5 dizel Kuga Style donanım  aracıma Adaptif cruise kontrol - Aktif şehir içi güvenlik ve Şerit Takip sistemlerini taktırmak istiyorum. bu konuda bana yol gösterip yardımcı olursanız sevinirim.

Konuyu okuyor musunuz? 🙂 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Yakup Çağatay
      Yazan: Yakup Çağatay
      Yeni araç güvenliği teknolojilerinin faydalarını bağımsız olarak değerlendirmek için devam eden taahhüdünün bir parçası olarak, Euro NCAP, on araç ile Otoyol Yardımı sistemlerinin karşılaştırmalı performansını test etti: Audi A6, BMW 5 Serisi, DS 7 Crossback, Ford Focus, Hyundai NEXO, Mercedes-Benz C Sınıfı, Nissan LEAF, Tesla Model S, Toyota Corolla ve Volvo V60. Otoyol yardım sistemleri, otoyollardaki sürüş koşullarında sürücüyü desteklemek için Adaptif Hız Sabitleme, Şerit Merkezleme ve Hız Destek Sistemlerini bir araya getiriyor.

Tamamı: https://anasayfa.focusclubtr.com/2018-otomatik-surus-testleri-euro-ncap/

Focus Video

• Volkan Özenç
      Yazan: Volkan Özenç
      Merhabalar,

2011 1.6 TDCİ Titanium Mondeo(ledli kasa) da adaptif hız kontrolü olması mümkün mü?

Yeni paketlerde selective  + techno paket var ama 2011 de ilk defa duyuyorum ve şaşırdım.
    • Yakup Çağatay
      Yazan: Yakup Çağatay
      Hemen belirteyim; 3 yıldır 2009 s60 2.0T 180 ps klasik otomatik kullanıyorum istanbul'da...Bununla kıyaslıyacağım genel olarak..

Motor aynı fakat makyajlı hali...5 silindir 2.0..

Artık bu motor sunulmuyor 2.0 olarak ; EcoBoost 240 ps 4 silindir satışta..

İç mekanı felan hiç tartışmayalım çok güzel,darlık tartışılabilir ama 1 veya 2 çocuklu aileler için sıkıntı oluşturmaz
      Ek olarak videoda frenli çarpışma uyarısını göreceksiniz :
      Bu elektronik oyuncakları gereksiz görenler mutlaka hep olacaktır ancak kullanmaya yavaş yavaş başlayınca hepsi sevecektir.Belli oldu : Çok güzel ve yararlı sistemler.
      Adaptif Hız Kontrol Sistemi

Tebrikler Volvo..
      Thanks for saving life...

Resimler

Video
  • Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.