Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Kuga 2019 Titantum Adaptif Cruise Control Uyguladım

Mustafa Şen.

Önerilen Mesajlar

Merhaba

Aşağıdaki siteden takım olarak temin ettiğim (direksiyon tuşu, kablosu, radarı, taşıcısı ve radar tesisat kablosu soket dahil) Adaptif cruise kontrol ve çarpışma önleme sistemini arkadaşım Muzaffer ile kurduk ve gayet verimli çalışıyor. 

Ancak özellikle ön tampon sökümü kolay değil; cıvataların konumundan dolayı.

Malzemeleri temin ettiğim internet sitesi https://pro-ford.com/

Teknik destek için Murat KAVUK Bey e ayrıca teşekkür ederim.

Saygılarımla

20201025_200002[1].jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Gürkan Çakıroğlu
Bir saat önce, Mustafa Şen. yazdı:

Adaptif cruise kontrol

Elinize sağlık, güle güle kullanın.

52 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Malzemeler bunlar olmalı

O zaman ikna edememiştim seni.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
20 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Sorma, dolares olmuş 8,16. Daha da elim varmıyor almaya ..

Ben bu malzemeleri Mart ayında satın aldım ama fırsat olmadı montaja. Murat Beycim daha da yakın zamanda düşeceğini zannetmiyorum. Eskilerin dediği gibi aldığın kar kalıyor.

56 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Tebrikler. Araca eklemek istediğim tek donanım. Kaça mal oldu. 

Kabaca 5000 TL yi buldu. Tapon sök tak işçiliği ban ait. 

1 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Seviyoruz bu işi 🙂 Hayırlı olsun. IPC'nin oradan da bi resim isteriz. Bir de montaj sonrası.

Malzemeler bunlar olmalı ..

image.png.fbd645fdc99c70bf1211bb41b14a1d3a.png

Evet Murat Bey bunlar, ilave olarka keyfe keder havya lehim. ısı makaronu, siyah elektrik bantı, kablo bağı(cırt) bol kahve, muhabbet vs 

Mustafa Şen. tarafından düzenlendi
ilave not yazmak (düzenleme geçmişini gör)
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Gürkan Çakıroğlu
44 dakika önce, Fatih S. yazdı:

Hayırlı olsun sitemi kurarken bcm nin de değişmesi gerekiyor mu acaba,diğer boş paket araçlara direkt sistem kurulabilir mi?

Fatih, Kuga da genelde üst versiyon altyapı kullanmışlar. 

Boş paket dediğin araçların üretimi ilk seri ise gerekli altyapı olma ihtimali var ama benim gibi 2 yıl sonra çıkan seri alınca hiç bir şey bulunmuyor arabada...

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Serkan Karakoca
18 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Boş paket dediğin araçların üretimi ilk seri ise gerekli altyapı olma ihtimali var ama benim gibi 2 yıl sonra çıkan seri alınca hiç bir şey bulunmuyor arabada...

fordun ilk serisinin dolusunu alıcan veya makyajlısının dolusunu abi 🙂örneğin 2012 f3 titx paket+sunroof +plus paket veya tit+tekno +sunroof +bixenon 

kugada 2013 selective olacak vs...ama bu aralar sedan ful ops focuslar bir hoş geliyor gözüme manuel seçeneğide var 1-2 araçta  😄

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
3 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Anladım abi sağol

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Yakup Çağatay
      Yazan: Yakup Çağatay
      Yeni araç güvenliği teknolojilerinin faydalarını bağımsız olarak değerlendirmek için devam eden taahhüdünün bir parçası olarak, Euro NCAP, on araç ile Otoyol Yardımı sistemlerinin karşılaştırmalı performansını test etti: Audi A6, BMW 5 Serisi, DS 7 Crossback, Ford Focus, Hyundai NEXO, Mercedes-Benz C Sınıfı, Nissan LEAF, Tesla Model S, Toyota Corolla ve Volvo V60. Otoyol yardım sistemleri, otoyollardaki sürüş koşullarında sürücüyü desteklemek için Adaptif Hız Sabitleme, Şerit Merkezleme ve Hız Destek Sistemlerini bir araya getiriyor.

Tamamı: https://anasayfa.focusclubtr.com/2018-otomatik-surus-testleri-euro-ncap/

Focus Video

• Volkan Özenç
      Yazan: Volkan Özenç
      Merhabalar,

2011 1.6 TDCİ Titanium Mondeo(ledli kasa) da adaptif hız kontrolü olması mümkün mü?

Yeni paketlerde selective  + techno paket var ama 2011 de ilk defa duyuyorum ve şaşırdım.
    • Yakup Çağatay
      Yazan: Yakup Çağatay
      Hemen belirteyim; 3 yıldır 2009 s60 2.0T 180 ps klasik otomatik kullanıyorum istanbul'da...Bununla kıyaslıyacağım genel olarak..

Motor aynı fakat makyajlı hali...5 silindir 2.0..

Artık bu motor sunulmuyor 2.0 olarak ; EcoBoost 240 ps 4 silindir satışta..

İç mekanı felan hiç tartışmayalım çok güzel,darlık tartışılabilir ama 1 veya 2 çocuklu aileler için sıkıntı oluşturmaz
      Ek olarak videoda frenli çarpışma uyarısını göreceksiniz :
      Bu elektronik oyuncakları gereksiz görenler mutlaka hep olacaktır ancak kullanmaya yavaş yavaş başlayınca hepsi sevecektir.Belli oldu : Çok güzel ve yararlı sistemler.
      Adaptif Hız Kontrol Sistemi

Tebrikler Volvo..
      Thanks for saving life...

Resimler

Video
  • Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.