Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Ford Puma Teslim Formu

Tolga Erken

Önerilen Mesajlar

Selamlar herkese,

Dün biz de Pumamızı teslim alarak bu aileye katıldık. ? İlk izlenim aracın gerçekten başarılı olduğu yönünde. Soru sormak isteyenlere yardımcı olabilirim.

Öncesinde benim ufak bir sorum var. Aracı teslim alırken heyecandan teslim formunu okumadan imzaladık. Teslim formunda olması gerekenleri liste halinde elinde olan varsa paylaşabilir mi? Bizim araçtan çıkanlar,

1 Lastik kiti

2 yangın söndürme ile birlikte yol yardım seti

3 benzin hunisi

4 life card

5 Sadece CD içeren kullanım klavuzu, hızlı tanıtım, emisyon formu ve kılıfı.

Bunlara ek olarak teslimat sırasında bulunması gereken bir şeyler var mıdır? Diğer arkadaşlar kendi listesinden yardımcı olursa çok sevinirim. Özellike CD'li kullanım klavuzu bana çok saçma geldi. Klavuzda arıza çözümleri ile ilgili yönlendirmeler de bulunmakta fakat arıza durumunda klavuza erişim çok zor bu şartlar altında.

Herkese iyi günler

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
11 dakika önce, Tolga Erken yazdı:

Selamlar herkese,

Dün biz de Pumamızı teslim alarak bu aileye katıldık. ? İlk izlenim aracın gerçekten başarılı olduğu yönünde. Soru sormak isteyenlere yardımcı olabilirim.

Öncesinde benim ufak bir sorum var. Aracı teslim alırken heyecandan teslim formunu okumadan imzaladık. Teslim formunda olması gerekenleri liste halinde elinde olan varsa paylaşabilir mi? Bizim araçtan çıkanlar,

1 Lastik kiti

2 yangın söndürme ile birlikte yol yardım seti

3 benzin hunisi

4 life card

5 Sadece CD içeren kullanım klavuzu, hızlı tanıtım, emisyon formu ve kılıfı.

Bunlara ek olarak teslimat sırasında bulunması gereken bir şeyler var mıdır? Diğer arkadaşlar kendi listesinden yardımcı olursa çok sevinirim. Özellike CD'li kullanım klavuzu bana çok saçma geldi. Klavuzda arıza çözümleri ile ilgili yönlendirmeler de bulunmakta fakat arıza durumunda klavuza erişim çok zor bu şartlar altında.

Herkese iyi günler

hayırlı olsun kazasız belasız kullanın, bana da yanı şeyleri teslim ettiler.

bu arada Puma'nın paspasları 2017 fiesta ile bire bir aynı, kauçuk havuzlu paspas almayı düşünüyorsanız aklınızda olsun fiesta 2017 sonrası için alabilirsiniz. ben aldım tam oldu

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
54 dakika önce, Tolga Erken yazdı:

... Özellike CD'li kullanım klavuzu bana çok saçma geldi. Klavuzda arıza çözümleri ile ilgili yönlendirmeler de bulunmakta fakat arıza durumunda klavuza erişim çok zor bu şartlar altında.

Herkese iyi günler

Hayırlı olsun kazasız belasız 

Doğayı koruma adına pek çok ülkede pek çok marka basılı kılavuz yapmayı bıraktı. Morukların tercih ettiği bazı markalar , bu morukların digitalleşmeye yakınlığı az diye hala basılı kılavuz verebiliyor (Bknz. Volvo) 

CDye bile gerek yok bence. Şu sayfada binek araç kılavuzları listesinde aracınızı bulup telefona , tablete , bilgisayarınıza artık hangisi sürekli eliniz altındaysa indirin. Lazım olursa bakarsınız

https://www.ford.com.tr/tanitma-ve-kullanim-kilavuzlari  

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
19 dakika önce, Mertol Kip yazdı:

CD çok saçma yaw. CD'li notebook bile kalmadı bunlar hala CD.

Puma da cd çalar var mı bu arada?

Geçen eski resim CD'lerini buldum. Bunları dedim bilgisayara atam, CD'ler bozlursa kaybolmasın. Sonra baktım, laptopta CD girişi yok. İş laptobuna bakam dedim, onda da yokmuş. Kaldı mı resimler CD de ? 

• Beğen 1
  • Haha 1
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok teşekkür ederim herkese.

CD konusunda haklısınız iş ve kişisel bilgisayarlar olmak üzere 3 bilgisayar var hiç birisinde CD yok ? 

Pumanın kenisinde de CD okuyucu yok. USB ve bluetooth üzerinden bağlanabilirsiniz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Osman Türkol

Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun. Sorun kılavuzu basılı olmaması ise elinizdeki akıllı telefondan ford un  sitesine girince yazıcıdan alabilirsiniz. Ama ona da gerek yok bence telefona indirin pdf dosyasını  istediğiniz zaman bakarsınız.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 2 ay sonra...
Güray Balaban

Merhaba,

geçen hafta ilk buluşma adı altında beni servise çağırdılar, genel sıvı kontrolleri yapıldı. Hediye olarak küçük Ford logolu sırt çantası, logolu şemsiye, termos bardak ve logolu telefon tutacağı verdiler. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.