Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve neredeyse hiçbir reklam görmeyeceksiniz.

• 0

Focus 2020 Dizel 8 Ileri Yokuş çIkarken Titreme

Soru

Merhaba yeni focus dizel 8 ileri otomatik titanium aracım var. Araç yokuş çıkarken titreme yapıyor. Servise götürdüm şanzıman güncellemesi yaptılar ancak geçen hafta yine tekrarladı. Bu sorunu başka yaşayan oldu mu? Öneri ve görüşleriniz var mı?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
3 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Her koşulda mı? Kalkışta mı? Yazılım güncellemesi ile aynı koşullarda yapmamaya başladı ve ne kadar süre sonra tekrar eski haline geldi?

Yakup, benim arabada olan Nox sorunu bu.

9 saat önce, Serkan Tek yazdı:

başka

Yeni yazılım bekleniyor.

https://www.focusclubtr.com/topic/20525-focus-mk4-15-ecoblue-nox-egzoz-gaz-sensörü-sorunu/?do=findComment&comment=551453

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Kalkışta ve düz yolda giderken olmuyor. Yokuşa geldiğimde biraz ilerledikten sonra başlıyor. Hani araba yüksek vites düşük devirde kalırda titreme yapar ya! aynen öyle oluyor. Muhtemel vites geçişleri sıkıntılı gibi ama anlayamadım. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
7 dakika önce, Serkan Tek yazdı:

Kalkışta ve düz yolda giderken olmuyor. Yokuşa geldiğimde biraz ilerledikten sonra başlıyor. Hani araba yüksek vites düşük devirde kalırda titreme yapar ya! aynen öyle oluyor. Muhtemel vites geçişleri sıkıntılı gibi ama anlayamadım. 

Şanzımanda sıkıntı yok, düz yolda da yapması için dip gaz yaparak vites küçültmesini sağlayın ve gaza basmaya devam edin o zaman yapacak. Aracın gücünde bir kesilme yok sadece titreme oluşturuyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.