Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve neredeyse hiçbir reklam görmeyeceksiniz.

• 0

Ford Puma Hayalet Ekrani Ford Focus Ekranina Uymaz Mi

Soru

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Büyük ihtimalle uyuyordur. Ancak henüz deneyen bilmiyoruz. Muhtemelen puma kuga focus hepsi aynıdır zaten  

ancak ben test ederken gördüm. Bunlara hayalet ekran diyemeyiz sadece digital diyelim. 

Çünkü ne tema seçimi var , ne kadran ya da orta ekran boyutlarını ayarlayamıyorsun ve oraya haritayı yansıtamıyorsun. Her tema aracın bir moduna atanmış , bir sürüş modunda o moda atanmış tema dışında başka tema kullanamıyorsun. Çok faşistçe bu !  

En güzel tema spor mod dediğim gibi sadece spor modda kullanabiliyorsun. Ekran biraz güzel görünecek diye rallici gibi dolaşmak zorunda mıyım? Ayrıca spor modda stop/start çalışmıyor falan. 

Diğer markalar öyle değil . Mesela benim XC40ta eco sürüş modunda performans teması kullanıyorum ben ? veya her ne kadar bir audi olmasa da kadranları küçültüp orta ekrana yansıtılan haritayı 1-2 mm büyütebiliyorum.   

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
44 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Büyük ihtimalle uyuyordur. Ancak henüz deneyen bilmiyoruz. Muhtemelen puma kuga focus hepsi aynıdır zaten  

ancak ben test ederken gördüm. Bunlara hayalet ekran diyemeyiz sadece digital diyelim. 

Çünkü ne tema seçimi var , ne kadran ya da orta ekran boyutlarını ayarlayamıyorsun ve oraya haritayı yansıtamıyorsun. Her tema aracın bir moduna atanmış , bir sürüş modunda o moda atanmış tema dışında başka tema kullanamıyorsun. Çok faşistçe bu !  

En güzel tema spor mod dediğim gibi sadece spor modda kullanabiliyorsun. Ekran biraz güzel görünecek diye rallici gibi dolaşmak zorunda mıyım? Ayrıca spor modda stop/start çalışmıyor falan. 

Diğer markalar öyle değil . Mesela benim XC40ta eco sürüş modunda performans teması kullanıyorum ben ? veya her ne kadar bir audi olmasa da kadranları küçültüp orta ekrana yansıtılan haritayı 1-2 mm büyütebiliyorum.   

Desene ford yine yapmis yapacagini ne yapalim biraz daha bekliyecez yeni guncelleme gelene kadar

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
4 saat önce, H. Cenk yazdı:

Bu halledilebilir diye düşünüyorum abi kurcalamak lazım ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Bir saat önce, Semih O. yazdı:

Bu halledilebilir diye düşünüyorum abi kurcalamak lazım ?

Olabilir tabii. Yine de bence o gösterge çok zayıf ve yetersiz. Ben bozma riskini almazdım"yaptık abi sıfır gösterge bulduk tema seçebiliyorsun. Fiyat 2000 TL " desen yaptırmam.  O kadar başarısız buluyorum. Onun yerine şerit takip adaptif cruise falan kovalarım. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.