Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve neredeyse hiçbir reklam görmeyeceksiniz.

• 0

Kuga 2017 Pw Vites Kolu Tıkırtısı

Soru

Sevgili forum ailesi, son 2 aydır aracımı P konumuna alırken ara sıra tıkırtı sesi geliyor. Daha sonra aracı biraz  (yarım metre kadar) hareket ettirip tekrar P konumuna alınca tıkırtı yapmıyor. Bir cevabı olan arkadaş var mıdır? Yarın servise gidip sorun varsa öğrenicem. Yoksa yola devam.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Şimdi, Osman Türkol yazdı:

Servis normal desin ben rahat olayım ondan daha önce PW deneyim yok biliyon bazı durumları yaşayarak öğreniyorum. 

Bir vidası var onun, gevşemiş ve ses yapıyor olabilir sanki.

Servis yakın sanırım sana, bir görün bakalım.

Ben olsam çoktan söküp dağıtmıştım onu ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
14.10.2020 - 10:52 tarihinde, Osman Türkol yazdı:

Servis normal desin ben rahat olayım ondan daha önce PW deneyim yok biliyon bazı durumları yaşayarak öğreniyorum. 

8 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

Servise gittik, baktılar cihaza bağladılar bir problem görünmüyor dediler. Aynı sesi sık yapmaya başlarsa getirin bir daha bakalım dediler 

Birşey yok dediklerine göre huzura ermişsindir Osman abi ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.