Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve neredeyse hiçbir reklam görmeyeceksiniz.

Sync 3 Usb Video Izleme, Arka Plan Fotograf Değiştirme ve Tama Değiştirmek

Önerilen Mesajlar

6 saat önce, Teoman S. yazdı:

Emeğinize sağlık. İlk aklıma gelen gerçekten PAYLAŞIM için yapıp; detay yazmanız. Tebrik ederim. Ama emin olun sizin bu yöntemi ÇALIP kendi yapmış gibi uygulayıp satanlar olacaktır. 

Yöntem bana ait değil, fmod internetten bakarsanız sitesi forum grubu var telegram da Almanya da sizin dediğiniz gibi aynı kodlar ile biz yaptık ettik diye lanse etmişler zaten programcı böyle şeyleri çok takmıyor geliştiren gelistirsin kopyacilari sevmem diyor.

Tasarım veya işlem bana ailt değil kendi aracim da yaptım benim paylaşım sebebim piyasa da bunu 600 800 gibi miktarlara yapılması ben bilginin paylaştıkça değerlendirilme inanan muhendislerdenim.

Yapamıyorsun elektronik bilgin yoktur risk alamazsın verirsin parasını yaptırsin saygı duyarım 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
8 saat önce, KemalSimsek yazdı:

Ben balık satmayı değil balık tutmayı öğretmeyi sevenlerdenim. ?

Şimdi neden öyle söylediniz anlamadım. Biz bu zamana kadar kimseden para mı istedik. Cebinden para çıkarıp uzatanlar oldu, onu bile geri çevirmişimdir.

Her neyse, bu konu ile bilgileri, isteyen arkadaşlar alttaki linkten de bulabilirler.

https://www.fmods.net/

Diğer taraftan, bu girişimin sahibi Auron nickname ile hemen hemen dünyadaki tüm Sync 3 forumlarında görebileceğiniz bir arkadaş. Kendisinin İtalyan olduğunu biliyorum. Tüm dünya kendisinden çok şey öğrendi. Kuvvetle muhtemel, bir Ford çalışanı. 2017 yılından bu yana, ücretsiz olarak bu uygulamayı dağıtacağını söyler dururdu. En son geçen ay, yukardaki linkten konuyu paylaşıma açtılar. 

Yine de bu konu halen tartışma konusu. Teoride ücretsiz dağıtılıyor ama, bu işi yapmak için, 100 dolara bir tane emmc writer almanız gerek. QNX her yerde bulabileceğiniz bir işletim sistemi değil, ve herkesin altından kalkacağı bir iş değil. En nihayetinde Apim'i söküp, karta ulaşmanız gerekiyor. Ne önerdi Auron ve tayfaları; apimi sökün, bana gönderin, ben de belirli bir ücreti karşılığı apiminizi güncelleyip göndereyim. Sizin de fikrinizin çok farklı olduğunu düşünmüyorum.

Ben bu konuyu burada paylaşmadım. Çünkü bu uygulamayı ancak belirli kişiler yapabilir. Yine onlara kolay lokma olur. Siz paylaşmıssınız, itiraz edemem. Sizi zaten ffclub.ru dan biliyorum, bu iş için epey uğraştınız.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
10 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Daha önce farklı konuda yazmıştım; İst dışında bir arkadaş benim apime video oynatmayı yapmıştı. Senin yaptığın düzeneğin daha komplike halinde olanına bağlantı yapıp dosyaları yüklüyor. @Murat Kav. Qnx dosyaları ile yapabileceğimizi söylemişti ama sen daha hızlı davrandın ?

Değerli hocam merhabalar. İst dışındaki arkadaş benim ? Kemal Şimşek in yaptığı işlem daha komplike. O my17 apim için yaptı. Bağlantı yerlerine lehim yapmak kolay onda. My 18,5 apimlere lehim yapmak her babayiğidin harcı değil. Apim elinde kalabilir. Bu işi ilk yapan benim Türkiye de 2 yıldır yapıyorum. Qnx ile yapılanıda Auron be ekibinin yönergeleri takip ederek onuda ilk yaptım herhalde. Kemal bey e yardımcı oldum anladığımız kadar. Hatta siz çok uğraşmasınız elimdeki My17 emmc okuyucu var Murat Kavuk bey yada Bizim usta ya göndereyim kendiniz yapın. Her zaman yardımcı olurum daha öncekiler gibi. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başta @Murat Kav.abi  olmak üzere yaptıklarını gerçekten paylaşan kişiler mevcut. Ellerinden geleni yapıyorlar. Benim yadırgadığım; buradan öğrenip bu işlemleri kendi bulmuş gibi parayla yapanlar. Etrafta en basitiden gizli özellik açılır gibi dolaşanlardan bahsediyorum. Bilgi paylaştıkça güzel.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
1 saat önce, Muhammed Bahşiş yazdı:

Değerli hocam merhabalar. İst dışındaki arkadaş benim ? Kemal Şimşek in yaptığı işlem daha komplike. O my17 apim için yaptı. Bağlantı yerlerine lehim yapmak kolay onda. My 18,5 apimlere lehim yapmak her babayiğidin harcı değil. Apim elinde kalabilir. Bu işi ilk yapan benim Türkiye de 2 yıldır yapıyorum. Qnx ile yapılanıda Auron be ekibinin yönergeleri takip ederek onuda ilk yaptım herhalde. Kemal bey e yardımcı oldum anladığımız kadar. Hatta siz çok uğraşmasınız elimdeki My17 emmc okuyucu var Murat Kavuk bey yada Bizim usta ya göndereyim kendiniz yapın. Her zaman yardımcı olurum daha öncekiler gibi. 

ben yazacaktım facebookta görmüştüm biri daha var diye gelmişsiniz hoşgeldiniz türkiyede bu işlerle uğraşan gerçek anlamda bilgili bir şekilde 20 hadi 30 kişiyi geçmez.Diğerleri zaten kopyacı boyutu bu işin elinize emeğinize sağlık ... 

Bu forumda ve trde  @Ozan Kar bu akımı başlatan kişidir devamında forumdaki forumdaşların 20-30 kişinin emeği çok rusları hiç söylemiyorum onlar kompedanı bu işin ?

14 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Başta @Murat Kav.abi  olmak üzere yaptıklarını gerçekten paylaşan kişiler mevcut. Ellerinden geleni yapıyorlar. Benim yadırgadığım; buradan öğrenip bu işlemleri kendi bulmuş gibi parayla yapanlar. Etrafta en basitiden gizli özellik açılır gibi dolaşanlardan bahsediyorum. Bilgi paylaştıkça güzel.

dün akşam burda yayınlandı sabah face te gördüm bişeyi daha çözdük artık video oynatmayı aktif ettik diye ?

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
08.10.2020 - 22:48 tarihinde, KemalSimsek yazdı:

elektronik bilgim iyi şuan şehir dışında seyahatteyim tam şema paylaşmadım yakında paylaşımı düzenlerim daha detaylı hazırlarım

Daha detaylı paylaşım bekliyorduk ,hala daha da bekliyoruz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
13.10.2020 - 17:39 tarihinde, Fatih S. yazdı:

Daha detaylı paylaşım bekliyorduk ,hala daha da bekliyoruz.

Daha detaylı paylaşım yapmak istiyorum fakat nedendir bilmiyorum konuyu düzenleyemiyorum altına yazarsam eklersem karman çorban bir şey çıkacak.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
40 dakika önce, KemalSimsek yazdı:

Daha detaylı paylaşım yapmak istiyorum fakat nedendir bilmiyorum konuyu düzenleyemiyorum altına yazarsam eklersem karman çorban bir şey çıkacak.

Biz birleştiririz hocam ? Şimdiye kadar talepleri karşılayamadığımız pek bir konu yoktur. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam merhaba aklıma bir şey geldi ama işe yarar mı bilemedim o yüzden sorayım dedim sizin yüklemiş olduğunuz modlar ile beraber tüm yazılım datasını kopyalayıp örnek veriyorum mehmet beyin aracına yüklesek apim vs uğraşmadan iş görür mü aceba sadece zamandan kazanmak için aklıma gelen bi şey ama bilemedim ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.