Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve neredeyse hiçbir reklam görmeyeceksiniz.

Sync 3 Usb Video Izleme, Arka Plan Fotograf Değiştirme ve Tama Değiştirmek

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar son 3 aydır rus yazılımcının telegram ile grubundayım APIM modülünü bir kaç modifiye ile video izleme arka plan fotoğrafları değiştirme ve tema simgeleri değiştirme gibi eklentileri yapıyoruz kendi aracıma yaptım stabil çalışıyor apim i söküp biraz elektronik biraz yazılım bilgisi olan arkadaşların da kendi araçlarına yüklemeleri için konuyu buraya detaylı yazıyorum.

Ön koşullar:

ÜCRETSİZ olarak alabileceğiniz QNX Neutrino Sanal MakinesiQNX Web Sitesi (bir hesap açmanız gerekir).

Hypervisor yazılımı VirtualBox veya VMware QNX Sanal Makineyi çalıştırmak için

Bir eMMC okuyucu

Adımlar:

Çıkarılanı kopyala USB Modları Yükleyici FAT32 formatlı bir USB sürücüsüne paketleyin.

Sync 3 muhafazanızı açın ve iki kartı çıkarın

Sync 3 en küçük kartını eMMC okuyucusuna takın ve bilgisayara takın

QNX Sanal Makinenizi VirtualBox veya VMWare kullanarak başlatın (kişisel olarak Virtualbox'ı tercih ediyorum ama bu gerçekten size kalmış)

Kullanıcı: "root" ve şifre: "şifre" ile oturum açın. Çalışmazsa parolayı boş bırakın.

VirtulBox (veya VMware) cihaz yöneticisini açın ve USB pendrive'ı USB Modları Yükleyici paketi.

QNX Dosya Yöneticisini açın, / fs / usb0 / konumuna gidin ve fmod_daemon_install klasörünü / tmp konumuna kopyalayın

VirtulBox (veya VMware) cihaz yöneticisini açın ve USB pendrive'ı USB Modları Yükleyici paketi.

VirtulBox (veya VMware) cihaz yöneticisini açın ve eMMC okuyucu cihazını takın.

QNX Terminalini açın ve aşağıdaki komutları uygulayın

KOD:

cd /tmp/fmod_daemon_install
chmod a+x daemon_installer.sh

sh daemon_installer.sh

VirtulBox (veya VMware) cihaz yöneticisini açın ve eMMC okuyucu cihazını çıkarın.

Bunu adım adım nasıl yapacağınızı görmek için harika üyemiz Saeb tarafından hazırlanan aşağıdaki videoyu kullanın .

IMG-20200930-WA0001.jpeg

fmod_daemon_update.zip Mods_Tools.zip 3.4.20196_Video_Player.zip Custom_Backgrounds.zip

IMG_20200921_190441_830.jpg

KemalSimsek tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
  • Teşekkür 1
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
3 dakika önce, KemalSimsek yazdı:

elektronik bilgim iyi şuan şehir dışında seyahatteyim tam şema paylaşmadım yakında paylaşımı düzenlerim daha detaylı hazırlarım

Elinize sağlık, güzel paylaşım.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce farklı konuda yazmıştım; İst dışında bir arkadaş benim apime video oynatmayı yapmıştı. Senin yaptığın düzeneğin daha komplike halinde olanına bağlantı yapıp dosyaları yüklüyor. @Murat Kav. Qnx dosyaları ile yapabileceğimizi söylemişti ama sen daha hızlı davrandın ?

6 dakika önce, KemalSimsek yazdı:

yönetim tabiki onay verir ise apimi sökebilecek arkadaşlara yardımcı olmak isterim modlar yüklendikten sonra sync 3 çok keyifli hale geliyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Murat da aynı sebepten “bu işi çözmeliyim” dedi zaten ?

3 dakika önce, KemalSimsek yazdı:

Ben balık satmayı değil balık tutmayı öğretmeyi sevenlerdenim. ?

Seni de bizim yıkım ekibine alacağız bu durumda ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
2 dakika önce, KemalSimsek yazdı:

ekibi bilmiyorum ama onur duyarım ?

Oğlumun Fiestaya Sync3 set aldım ancak gümrükçü amcalar el koydu maalesef, yeni set alıp montaj yapmalı tez zamanda...

Senin arabada uyguladığına göre bize faydan olur diye düşünüyorum.

• Beğen 1
  • Üzgün 1
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
4 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Oğlumun Fiestaya Sync3 set aldım ancak gümrükçü amcalar el koydu maalesef, yeni set alıp montaj yapmalı tez zamanda...

yeni kasa fiesta trent paketten sync3 e çevirdim tesisat yoktu kendi imkanlarım forumda ki arkadasların büyük yardımı ile de kolay oldu diyebilirim.
elimden ne gelir ise yardım edebilirim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
5 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Geçmiş olsun abi gümrükçüler fena  bu aralar kur desen uçtu vs vs 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
10 dakika önce, KemalSimsek yazdı:

yeni kasa fiesta trent paketten sync3 e çevirdim tesisat yoktu kendi imkanlarım forumda ki arkadasların büyük yardımı ile de kolay oldu diyebilirim.
elimden ne gelir ise yardım edebilirim.

Evet haberim var, ‘19 Trend X e yapacağız İnşallah, tesisat-şema vs kolay bizim için ama malzemeleri kaptırınca işler karıştı.

10 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

Geçmiş olsun abi gümrükçüler fena  bu aralar kur desen uçtu vs vs 

Hiç sorma...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.