Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bakalım beğenecek misiniz? :) Arka Stop Film

Önerilen Mesajlar

• 8 ay sonra...

Bir üyenin paylaştığı modifiye edilmiş bir sedan Focus 3 vardı ordan görmüştüm yakışacağını düşündüm ve yaptım bakalım beğenecek misiniz? Belki HB sahipleri yapar benim gibi kolay bir işlemi var

imag0401a.jpg

imag0404ji.jpg

imag0402sa.jpg

Kırmızı folyo uygulamasının nasıl durduğunu kendi aracımdan bir fotoyla size göstereyim hocam;)

0tzu.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam tüm farmı kaplandı yoksa yalnızca beyaz kısım mı? birde sinyalleriniz kırmızı yanıyor artık demi?

Sadece beyaz kısım kaplandı.

Siz bahsetmeden önce sinyallerin rengi konusu hiç aklıma gelmemişti:) Mecburen artık kırmızı yanıyor galiba:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece beyaz kısım kaplandı.

Siz bahsetmeden önce sinyallerin rengi konusu hiç aklıma gelmemişti:) Mecburen artık kırmızı yanıyor galiba:)

bence güzel olmuş, fümeden daha çok seviyorum ama kırmızı sinyal istemediğimden yaptırmıyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence güzel olmuş, fümeden daha çok seviyorum ama kırmızı sinyal istemediğimden yaptırmıyorum :)

Beyaz  araç üzerinde görüntü olarak gerçekten güzel ve gayet spor duruyor ama kırmızı sinyal konusunda haklısınız;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Merhaba arkadaşlar,

Arabam için arka stop lambalarına komple kırmızı film çektirmeyi düşünüyorum. Ankara'da oturuyorum 2 kez kırmızı filmli focus gördüm çok hoşuma gitti arabamın rengi beyaz ve kırmızının çok şık duracağını düşünüyorum fakat internetten ve forumumuzdan yaptığım uzunca araştırmalara rağmen yeterli bilgiye ulaşamadım. Bu uygulamayı yapan veya bilen bir arkadaşımız var mı? Varsa bilgi verebilir mi ?  Sizin düşüncelerinizi ve görüşlerinizi duymak istiyorum. 

62008694.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...
4 dakika önce, zafer tekeoglu yazdı:

Yakup çağatay bey sticker nasıl banada yollayabilirmisiniz teşekkürler

Merhaba, sitemizde biraz aktif olduktan sonra bu konudaki yönlendirmeyi takip edebilirsiniz :)

https://www.focusclubtr.com/topic/2019-stickerkokukalem-dağıtımı-hakkında-lütfen-ilk-mesaji-okuyunuz/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.