Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

• 0

Motor arıza lambası neden yanmış olabilir?

Çözüme git Tolga Bostancı tarafından çözüldü,

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
  • Çözüm
20.11.2020 - 01:07 tarihinde, Kurtuluş Karatay yazdı:

Sonuçlandı mı acaba?

Evet yakın zamanda sonuca bağladık. Filtre sisteminin içinin dağıldığını,bunun fabrikasyon bir problem olduğunu ve komple değişeceğini söylediler. 10 günde teslim ettiler aracı. Umarım bir daha benzer sorunlar ile karşılaşmayız. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Dpf olsa çekişten düşme olurdu diye düşünüyorum. Sonra farkettiğim bir detay da araç durduğunda start stop devreye girmiyordu. Menüden baktığımda araç şarjınnedeniyle motor çalışıyor uyarısı yazıyordu. Servisi arayıp sorduğumda akü kaynaklı olabileceği, cihaza bağlayıp bakılması gerektiği söylendi. Hafta içi baktırıp çıkacak sonucu buradan paylaşırım. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
18.09.2020 - 12:19 tarihinde, Tolga Bostancı yazdı:

Dpf olsa çekişten düşme olurdu diye düşünüyorum.

Aynısı başıma geldi o yüzden yazdım, benim ki tahmin sadece. Dpf tam dolu olmadığı için çekişten düşmedi ama hata kodu dpf idi. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
21.09.2020 - 08:55 tarihinde, Mehmet Akpunar yazdı:

Aynısı başıma geldi o yüzden yazdım, benim ki tahmin sadece. Dpf tam dolu olmadığı için çekişten düşmedi ama hata kodu dpf idi. 

Hocam sizin tahmin doğru çıktı. Dpf dolu değil. Fakat dpf de sıkıntı var garantiden değişim yapacağız dediler.Ama sanırım komple egzos sistemi değişecek. Parça fiyatı olarak 14.000 tl gibi bir rakam telaffuz edildi. Sadece dpf fiyatı bu kadar yüksek değildir diye tahmin ediyorum. Önümüzdeki hafta parça gelecekmiş. Beklemedeyiz şuan. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Alıntı

Sadece dpf fiyatı bu kadar yüksek değildir diye tahmin ediyorum

Bence sadece DPF fiyatı için gayet normal 14.000 TL. Hatta modern bir dizel motor için biraz daha yüksek fiyat çıkmasını beklerdim.

10 yaşındaki dizellere çıkmacılarda 7 bin TL dpf fiyatı çekiliyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
28.09.2020 - 08:39 tarihinde, Mehmet Akpunar yazdı:

Olur böyle müneccimlikler, arada tutar ? 

Telaffuz edilen rakam az değil. Serviste mi olacak bu işlemler?

Evet serviste olacak. Fakat şuan parça bekliyoruz. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.