Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir ve daha az reklam göreceksiniz.

2020 Ford Kuga 1.5 EcoBlue (Dizel) 8 A/T (Otomatik) İncelemesi

Önerilen Mesajlar

Bir bölümde hep kalkacaklar'dan dem vurmuşsun.

Alamayacak olsak'ta yinede üzüldüm kalkacak olan donanımlar için.. Neyse ki test sürüşü yapabildik oda bir şey ama dimi 😛 

Şahsi fikrim araba güzel olmuş genişliği vs konforu güzel, kullanmadan önce gösterişsiz vs demiştim ama sürünce fikir değişiyor. 

Gidişi yalıtımı konforu gayet iyi. Tek sorunu fiyatı 🙂

Hoş şu ötv ve fordun zammından önce alanlar, hem dolu araba aldı hemde uygun fiyatlı.. 

İnceleme içinde eline sağlık @Yakup Çağatay

Okan Ali tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eline sağlık Yakup. Çok aydınlatıcı olmuş. 👍

Elektrikli parkın hangi şartta otomatik  devreye girdiğini, ambiansın nasıl sürekli aktif pozisyona getirileceğini merak ediyordum en çok. Daha pek çok şey var, aklıma ilk gelenler bunlar.  Hepsini öğrendik. Yalıtımı ve çekişi de merak ediyordum. Bir de şu aklıma takıldı: Titanium'da hangi viteste gidildiği herhangi bir ekrana yansımıyor ama ST Line'da manuel kullanma imkânı olunca bir yerde yazıyordur diye tahmin ediyorum. Arkadaşn arabayı hiç manuel kullanmadığımı anlıyoruz buradan. 🤭

Bir soru da ses sistemiyle ilgili:

Yuksek bas seviyesinde ve 15, 16 ses düzeyinde kapı panelleri vuruyor mu? Arkadaşın arabada deneyemedim çünkü sürekli Nuh Nebi'den kalma Dean Martin şarkıları vardı listesinde. Hoplayıp gümleyecek mi, anlayamadık. :guitar:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
17 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

kapı panelleri vuruyor mu?

Yok öyle şeyler rahat ol, araban gelsin de senin yorumlarını da alırız, tez zamanda kavuşman dileğiyle 👍

3 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

zorlandım

Objektiflik konusunda seni biliyoruz, eline emeğine sağlık Yakup.

Senin sayende Focus karşılaştırmalarını da beraber yaptık.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bayideki arabanın farları da sağdan trafiğe göre ayarlıydı. Dün ben düzelttim. Gece test yapmadıkları için ve araba da gece bayide yattığı için bir problem olmamıştır ama bundan sonraki teslimatları düzeltirler müşteriye vermeden. Yakup sağ olsun.😊

20200908_111738.jpg

20200908_111747.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 4 hafta sonra...

Arkadaşlar, bu start stop'un devreye girmeme sebebini artık araç kendisi söylüyor şeklinde bir ileti okumuştum forumda ama ara ara şimdi bulamıyorum bir türlü. Araçta da epey aradım ama bir türlü ulaşamadım o ekrana. Nerdeydi bu bilgi acaba?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
8 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

Arkadaşlar, bu start stop'un devreye girmeme sebebini artık araç kendisi söylüyor şeklinde bir ileti okumuştum forumda ama ara ara şimdi bulamıyorum bir türlü. Araçta da epey aradım ama bir türlü ulaşamadım o ekrana. Nerdeydi bu bilgi acaba?

Devreye girme sebebini söylese daha kolay olurdu 😛 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
14 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

Yol bilgisayarında ekran seçimleri alanı mevcut orada seçilmiş olması gerekiyor yoksa gözükmez

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
55 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yol bilgisayarında ekran seçimleri alanı mevcut orada seçilmiş olması gerekiyor yoksa gözükmez

Ekran secimlerine gittim ama start stop ile ilgili durumu açıklayacak ekran hangisi onu bulup ekleyemedim Yakup. Senin videoda varsa baştan dikkatlice izleyip bulayım nasıl yapıldığını. 😊

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Yazan: Yakup Çağatay
      Uzun yıllardır karşımıza gelemeyen bir kombinasyon, benzinli turbo besleme ve çift kavrama buna bir de ST-Line karakteri gelince sürüşten keyif almamak çok zor. İyi seyirler.

• Yazan: Rıdvan Eskici
      2014 Focus 3 1.6 tdci 115 Aracımın son bakımında akü değerleri düşük cıkmıştı usta kışı görmez dedi ve dediği gibi bugün aracı takviye ile çalıştırmak zorunda kaldım. Yeni akü alacağım biraz güclü olsun istiyorum (75A) start stop şeklinde Geçiyor benim aracımda start stop yok bu akü uyumlu mu taksak bi zarar verir mi ? Tecrübeli üyelerimizin bilgilerini bekliyorum teşekkürler 

• Yazan: Rıdvan Eskici
      Merhabalar 2014 focus 1.6 tdci titanium kullanıcısıyım d segmenti araçlara geçme düşüncem var 2018 model garantili temiz 1.5 tdci titanium Mondeo alma düşüncesindeyim bi kaç yere araç hakkında bilgi edinme amaçlı sordum fakat çok olumlu cevaplar alamadım ‘’ Servisten çıkmaz, arızası çok, sürekli arıza yapıyor parçası Pahalı uzak dur vb’’ gibi şeyler duydum bu konuda bilgisi olan üyelerimizden yorumlar bekliyorum ayrıca bu araçlar bu sorunlardan dolayı mi fiyat bakımından uygun yoksa otomatik olmadığı için mi 
    • Yazan: Nesimi Kılıçaslan
      Arkadaşlar 2005 Model Ford fiesta dizel 1.4 TDCI motor aracım var. 185 000 Km. Aracım oldukça temiz motoruda iyi durumda aslında.Ancak 175000KM de bakım yaptırdığımda motor ustası trigerleri değiştirdiğinde bu aracı biraz daha kullan sonra sat gitsin motorunda ufak bir üfleme var zor hissediliyor ama var demişti. Bende aracımdan gayet memnunum. Yeni fiestalardan da kat kat güzel bence... Gerek hacim gerek tasarım olarak. Hafif bir Motor üflemesi yüzünden sizce aracı satmam mı gerek ?  Yeni araç alma imkanım var. 200 000 km devirmeli miyim ? 

• Misafir
      Yazan: Misafir
      Focus 3 hakkında ilgili konu mevcut olduğundan, kuga için neden olmasın diye düşünerek konuyu açmak gereksinimi duydum.

Piano black St Line jantlarını gümüş rengine boyatmış.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.