Jump to content

Formula 1 Yeniden Türkiye'de

Yakup Ç. A.
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Geçen gün bir yerde okumuştum. Yayıncı kuruluşun taahhüt ettiği ödemeyi yapması için 15 yarış şartı varmış. FİA yetkilileri de 15. yarış boşluğunu doldurabilmek için mecburen Türkiye'yi takvime dahil etmişler. Umarım önümüzdeki yıllarda mecbur kaldıkları için değil de gelmek istedikleri için gelirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kasım ayı uygun mu emin değilim. geçen geldiklerinde de aynıydı sanırım.

İstanbul gibi en çok turist çeken bir ile bu aylar ne kadar uygun tartışılır.

Önceden dendi zengin adamlar gelir seyreder gider, iyi de önceki yarışlarda seyirci bildiğim kadarı ile oldukça zayıftı.

sadece zenginle türübünler dolmuyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomobil severlerin, motorsporları severlerin uzunca bir aradan sonra gelen bu organizasyonu boş bırakmayacaklarını düşünüyorum. 

Umarım öyle de olur. 

Umarım önümüzdeki yıllarda da sürekli gelirler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Otomobil severlerin, motorsporları severlerin uzunca bir aradan sonra gelen bu organizasyonu boş bırakmayacaklarını düşünüyorum. 

Umarım öyle de olur. 

Umarım önümüzdeki yıllarda da sürekli gelirler. 

Yok abi ? Ben öyle düşünmüyorum. Ben sana söyleyeyim, bedava özellik açıyoruz de yarışı izlemeye gideni 10’a katlarsın. Hangisi otomobil seviyor sence ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbul park’ ta Formula 1, DTM, Rallycross tüm profesyonel düzenlenen takvimlere heyecanla katıldım. Bunların gitmesine gerçekten çok üzülmüştüm. Bir daha neden geldi niçin geldi, ne olduda gitti demek yerine o gün için hazırlanalım ve bundan sonrada gitmemesi için elimizden geldiğince destek verelim derim. Gerçekten çok büyük heyecanlar. Ülke tanıtımı içinde çok büyük reklam ve pazar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.