Jump to content
  • 0

Rüzgar sesi sorunu

Murat.Uzun

Soru

Benim sıkıntım şu ki bazılarınıza gereksiz gelebilir. Aracım 80 km hızı geçince farkedilir bir rüzgar sesi geliyor. Servise gittim bana içeri rüzgar almıyor bu aynaların rüzgarı yarmasından dolayI çıkan ses dediler. Yani dışarıdan bişeyin sesinin gelmesiyle aynı mantık. Aslında doğru rüzgar içeri girse üfleme veya ıslık sesi olur ancak benim derdim sesin ne olduğu değil sesin kendisi. Müziği 7 8 kademe açınca duyulmuyor ama can sıkıyor yinede. Önceki aracım 2014 Clio icon du inanın onda en ufak ses yoktu. Tabi karşılaştırmak saçmalık olacak Clio ile ama çok canım sıkıldı. Bu sıkıntıdan müzdarip olan ve çözüm önerisi olan varsa yardım beklerim. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
10 dakika önce, Serdar Tanhan yazdı:

Sürekli çarpma şeklinde bir ses ise çamurluk davlumbazlarını el ile kontrol edin, gevşemiş olabilir.

Anladım ama kontrol ettik değil. Zaten ses gelmeye başlayınca cama yanaşınca bariz belli camdan geldiği ama Cem Yilmaz’ın dediği gibi elle tutmaya çalışıp tutamıyor insan ?. 80 km hızla ön sağ 100 km üstünde şöför tarafından hissediliyor baya. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
3 dakika önce, Mustafa Özkn yazdı:

Aynen anlattığınız yerden benim arabada rüzgar sesi alıyor, şoför camı çevresinden bi yerden sanki...

Şu işlemi yapmak içimden hiç gelmiyor ama galiba sonum bu olacak. Aslında biraz beklentilerimiz yüksek galiba. Tamam bu araç Ülkemizde 270 K olabilir ama aslında yurtdışında 25-30 K birim fiyatı var. Yani premium bir araç olmadığını kabullenmek lazım galiba?. Yinede can sıkıcı. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Burçin Denizalp

Bende de var aynısı. Kaplamaları falan kontrol ettim, herhangi bir sıkıntı vs göremedim.

Bir arada kapı fitillerine 8mm'lik hortum dolduranları falan okumuştum ama riskleri var.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Fatih Gökdoğan

Aynı sorun bende de var servise gittim silikon sıktılar fitillere yine çözüm olmadı. Çok can sıkıcı bir durum maalesef 

Birde aracım sıfır olmasaydı kapıları ayarlayacaklardı gerçi bende kabul etmedim 

Fatih Gökdoğan tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.