Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir ve daha az reklam göreceksiniz.

4x4 2.el Dizel Manuel Araç önerisi

Önerilen Mesajlar

Değerli forum üyeleri,

1,5 tdci poweshift focus kullanıyorum,

dağ , patika yollarında malumunuz ihtiyacımı karşılamıyor.

yeni bir araç arayışına girdim ,

suzuki grand vitara yada vitara araç önerisi aldım ,

offroad amaçlı bir araç düşünmüyorum,

düz yoldada enazından sürüş keyfi vermeli 

takip ettiğim ve değer verdiğim bir site

teşekkürler

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

suzuki vitara kesinlikle almayın bizim bi akraba aldı,pişman oldu saçma sapan bir araç kuga ile aynı fiyata 2.eller, kuga 2 gömlek üstündür vitaradan ...Arabanın her yeri sert plastik malzeme kalitesi çok vasat ,iç hacim dar ,motor desen güçsüz .1 tane bile artı göremedim ben araçta ..Yani 2.eli kuga ile aynı veya yakın fiyata ama kuga çok çok üstün vitaradan...Birde bütçe ne kadar 0 mı 2.el mi? Para çoksa volvo xc60 öneririm ben 🙂 hatta daha çoksa xc90 ,daha daha çoksa audi Q8  🙂

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yakup Çağatay, başlığı 4x4 2.el Dizel Manuel Araç önerisi olarak değiştirdi
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim.

Suzuki Grand Vitara 1.9 ddsi manuel aracı alımını yaptım.

110.000 km de Servisinde ön salıncak değişimi  ve standart yağ filtre bakımlarını yaptırdım, 1650 tl karşılığında

Eşimin kullanmasındaki zorluğu dışında çok keyifli bir araç olarak deneyimi paylaşabilirim.

Büyük bir sürücü ve yolcu iç hacmi ve Bagaj hacmi 

yerden yüksek ve sürekli 4*4 olan bir araç 

Forumda sizleri takip etmeye devam edeceğim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
43 dakika önce, Fatih Yavas yazdı:

Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim.

Suzuki Grand Vitara 1.9 ddsi manuel aracı alımını yaptım.

110.000 km de Servisinde ön salıncak değişimi  ve standart yağ filtre bakımlarını yaptırdım, 1650 tl karşılığında

Eşimin kullanmasındaki zorluğu dışında çok keyifli bir araç olarak deneyimi paylaşabilirim.

Büyük bir sürücü ve yolcu iç hacmi ve Bagaj hacmi 

yerden yüksek ve sürekli 4*4 olan bir araç 

Forumda sizleri takip etmeye devam edeceğim.

Öncelikle hayırlısı olsun.Kazası belasız sürmenizi dilerim.Araçlarım bölümüne konusunu açıp fotoğrafları ve deneyiminizi daha detaylı paylaşabilirsiniz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Yazan: Ogün Özemre
      Geçmişten günümüze Asya ile Avrupa arasında bir köprü görevi görmüş olan Anadolu Yarımadamız tarih boyunca çok çeşitli kültürlere evsahipliği yaptı. Son üç yıldır Anadolu’nun güzellikleri arasında devam eden maceramız dördüncü yılında, parkurun değişmesi, teknik, güvenlik donanımın artması, uluslararası yayın kuruluşlarının dahil olması ile heyecanı başka bir boyuta taşımaya hazırlanıyor.
      14 - 21 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 4.Transanatolia Rally Raid son üç yılda Antalya’dan start almış ve Alanya’da sona ermişti. Ralli motosikletleri, arazi araçları, ATV ve buggy’lerin katılımıyla zorlu toprak, çamur ve su geçişlerinden oluşan parkurda tam 7 gün süren Türkiye’nin ilk “rally raid” i 4.Transanatolia Rally Raid, Antalya’dan start alıp Toros Dağları üzerinden Kapadokya’ya uğrayıp yine Antalya’da sona erecek.
      Toplam 2300 km’den oluşan parkuru tamamlamak için günlük ortalama 300 km uzunluğundaki etapların geçileceği Rally Raid’de yerli ve yabancı katılımcılara inanılmaz bir deneyim yaşatmak için tüm hazırlıklar devam ediyor.
      Dünyada düzenlenen rally raid organizasyonlarına örnek teşkil etmeyi planlayan 4.Transanatolia Rally Raid’de bu sene tüm katılımcı pilotlar www.transanatolia.com adresi üzerinden online takip edilebilecek.
      Rally Raid boyunca hem güvenlik hem de gökyüzünden görüntü almak amaçlı helikopter kullanılacak. Türkiye’nin tanıtımına büyük katkı sağlayacak olan bu yayınlar uluslararası TV kanallarında yayınlanacak.
      Türkiye’nin el değmemiş bölgelerinde ülke tanıtımına katkı sağlayacak, turizmin ulaşmadığı bölgelerin ve kaybolmaya yüz tutan Anadolu kültürünün tanıtımını gerçekleştirecek olan rally raid, bölgesel anlamda kültür ve dostluk köprüsü oluşturmayı hedeflemeye 2013 yılında da devam edecek.
  • Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.