Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir ve daha az reklam göreceksiniz.

2020+ Kuga Mk3 1.5 Ecoboost Kullanıcı Yakıt Tüketim Değerleri

Önerilen Mesajlar

• Yakup Çağatay, başlığı 2020+ Kuga Mk3 1.5 EcoBoost Kullanıcı Yakıt Tüketim Değerleri olarak değiştirdi

Otomatigini uzun sure kullanmis, hatta test yazisi da yazmis biri olarak, motorun cok ekonomik, kolay devirlenen ve cok sakin yapida oldugunu soyleyebilirim. Sadece rolantide 3 silindir titresiminin yarattigi ses - o da disaridan- duyuluyor.

Hatta serideki diger motorlari gereksiz kiliyor, kesinlikle yeni 8 ileri otomatigi de tavsiye ederim.

--0 dakika sonra eklendi--

Turkiye'ye otomatigi gelmiyor mu? Fiyat listesine baktim simdi goremedim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
4 saat önce, Mert Büyüksu yazdı:

Hatta serideki diger motorlari gereksiz kiliyor, kesinlikle yeni 8 ileri otomatigi de tavsiye ederim.

--0 dakika sonra eklendi--

Turkiye'ye otomatigi gelmiyor mu? Fiyat listesine baktim simdi goremedim.

Avrupa için otomatik vitesi yok şu an Kuga ile.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
2 saat önce, Mert Büyüksu yazdı:

Heralde tedarik problemi var, o nedenle su an Avrupa'da sunulmuyor.

Benim tahminim de o yönde ayrıca şu da olabilir, plug-in hibrit (ve hibrit) benzinli otomatik ile ciddi satış yaptılar, belki de ilk etapta alternatifsiz bir otomatik benzinli sunmak istediler.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.