Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

HTC ONE X... İyi güzel de araba mı alıyoz

Önerilen Mesajlar

Hadi bugüne kadar anlarım da; HTC One X ile bir iphone nasıl karşılaştırılabilir bunu anlayamıyorum?

iphone nesi ile üstünlük sağlayacak?

işlemcisi ile mi 1 ghz - one X 1,5 x4

Ekran mı 3,6" - one X 4,7"

pili ile mi 1432 mAh - one X 1800 mAh

işletim sistemine hiç girmiyorum ios ve android bu tamamen kişisel karar, donanımsal olarak HTC uçmuş durumda,

Yani bu ben ferrari ile lambadan kalktım sen arkadan gelirsin bir ara gibi birşey.

Yanılıyor muyum?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hadi bugüne kadar anlarım da; HTC One X ile bir iphone nasıl karşılaştırılabilir bunu anlayamıyorum?

iphone nesi ile üstünlük sağlayacak?

işlemcisi ile mi 1 ghz - one X 1,5 x4

Ekran mı 3,6" - one X 4,7"

pili ile mi 1432 mAh - one X 1800 mAh

işletim sistemine hiç girmiyorum ios ve android bu tamamen kişisel karar, donanımsal olarak HTC uçmuş durumda,

Yani bu ben ferrari ile lambadan kalktım sen arkadan gelirsin bir ara gibi birşey.

Yanılıyor muyum?

Abi yanılıyorsun biraz işte..iPhone tek eksiği flash ki artık flash desteği tüm mobile cihazlardan çekiliyor HTML5 kullanılacak...

Macintosh ile Windows düşün

Donanımlar tamamen aynı firmadan ve aynı model...Aradaki farkı anlamak için yarım saat kullanman yeterli olacak.

Ekrana laf yok, tercih..

Application olayına girmek istemiyorum herşey ortada ki akıllı telefon alacaksan eğer internet kullanımı ve app önemli..

Kişisel görüşüm mesela, ALO demek için iphone'nun eksik yönleri var.Sırf alo için alınmaz bu telefon! Pardon intelligent Phone..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

HTCnin imajı çok yükseldi bizim memlekette. Hatta İphone seviyelerinde diyebilirim. Bu fiyatın bir kısmı da şişirme tabii.

Neden çünkü HTC sadece smartphone yapıyor ve giriş seviyesi telefonu bile 700-800 civarında.. . Bir nevi ferrari lambo bentley gibi oldu..

Samsungun donanımı falan iyi ama bakıyorsun 200e de samsung var. Şimdi Samsungun S3 ü takla da atsa sen samsung sahibisin. Hakaret etmek istemem ama çöpleri karıştıran adamda da 200 TLlik samsung var sende de 2000TLlik S3..O da samsung bu da samsung ... imaj yerlerde..

Koreliler her yere afedersiniz deli gibi saldırıyorlar. Arabaları da aynı. Bir bakıyorsunuz Equus mu idi adı limuzinleri , genesisleri var genesis coupeleri var bir bakıyorsunuz i20 leri accent blueları var. Sen şimdi genesis alacaksın, ışkta yanına 3 tane amelenin kullandığı accent blue geçecek .. O da hyundai sahibi sen de ..

Yani marka imajı diyorum ama sanırım anlaşılmıyorum..

2012 yılındayız pek dandik bişey kalmadı dünyada bazı Çin markaları hariç. Herkesin kalitesi yeterli ama ya imaj..

İşte imaj, gelenek, güvenilirlik vs Gençler bunlara pek bakmıyor ama bunlar o kadar önemli ki. Donanıman falan da önemli marka imajı Bu açıdan bakıldığında en iyi telefon iphonedur ardından HTC gelir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle söyleyeyim o zaman focusun neden comfort modeli var, neden titanium modeli var? Parası yetmeyen başka markaya kaçmasın diye. Eğer marka imajını kafaya taksak gider volvo alırdık çarpık bacak imajına sahip skoda değil. :kıhkıh: Mantık çalışıyor bizde imaj umrumda değil. :nazar: İmaj için kimseye 300-500 tl veremem maalesef. :)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2 Beta-6

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu arkadaşlar üşenmeden 8 sayfayı bir çırpıda okudum ama hala ne almam gerektiğine kanaat getiremedim !

Telefon konusunda hiç bilgi sahibi değilim.Hoş bunlara telefon falan denmez ya !

Aslında telefonda msj yazmaktan bile hoşlanmayan biriyim fakat teknoloji beni bu pahalı aletler almaya itiyor !

Dün mesela,pankartın resmini oradaki bir çalışana ait Samsung S2 sayesinde çektik.Eksiklik hissettim.E kızımda hızla büyüyor,her daim 1080p görüntü ve video çekebilecek bir şey arıyorum.Ayrıca oyun düşkünü biriyim.

İmajından dolayı Samsung düşünmüyorum.

İOS ne demek Android ne demek hiç bir fikrim yok !

2 hafta sonra anne-babam umreye gidecekler.Sordurdum.Örneğin orada İ-Phone 4S 1300-1400 TL civarlarında.HTC yi sormadım ama o da ucuzdur herhalde...

Şimdi bana ne almam gerektiğini yazında şu çileden kurtarın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu arkadaşlar üşenmeden 8 sayfayı bir çırpıda okudum ama hala ne almam gerektiğine kanaat getiremedim !

Telefon konusunda hiç bilgi sahibi değilim.Hoş bunlara telefon falan denmez ya !

Aslında telefonda msj yazmaktan bile hoşlanmayan biriyim fakat teknoloji beni bu pahalı aletler almaya itiyor !

Dün mesela,pankartın resmini oradaki bir çalışana ait Samsung S2 sayesinde çektik.Eksiklik hissettim.E kızımda hızla büyüyor,her daim 1080p görüntü ve video çekebilecek bir şey arıyorum.Ayrıca oyun düşkünü biriyim.

İmajından dolayı Samsung düşünmüyorum.

İOS ne demek Android ne demek hiç bir fikrim yok !

2 hafta sonra anne-babam umreye gidecekler.Sordurdum.Örneğin orada İ-Phone 4S 1300-1400 TL civarlarında.HTC yi sormadım ama o da ucuzdur herhalde...

Şimdi bana ne almam gerektiğini yazında şu çileden kurtarın.

Hiç düşünmeye gerek yok 4s'i al abi 5 ay kullan gözün kapalı 1300 1250 hemen satarsın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne imajmış be. İmaja bu kadar düşkünsek Ford da almayalım. Onlarda herkeste var. İmaja değil bu konuda özelliklere bakın derim. Şu an SIII gelecek diye zaten SII ucuzluyor alın onu. Marka imajı diye gidip ne elma ne htc alın. Başka bir sebep varsa karar sizin; fakat lütfen samsuga bir şans verin. :yeah:

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2 Beta-6

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak işte kardeşim imaj bu oluyor 1 senede 3 tane samsung akıllı tel çıkartarak kendi telefonlarını öldürüyor..

Anlarsın ilerde şimdi ne desek boş sana :yeah:

Kötü demiyoruz telefona dikkatli oku, isteyen istediğini alır kimse bişey demiyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.