Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

HTC ONE X... İyi güzel de araba mı alıyoz

Önerilen Mesajlar

Elektronik oyuncaklara çok meraklı değilsen, e72 çok iyi telefondur. Klavyesi süperdir. 1 yıl kadar kullanmıştım.

Aynen abicim. elektronik oyuncaklarla oynayacak zamanım yok daha doğrusu. Bide gereksiz pahalı buluyorum. Tabii ki Seven isteyen alır kullanır saygıda kusur olmaz.

Ama dediğin gibi klavyesi güzel. Navigasyonuda çok güzel çalışıyor çok yerde yardım etti bana. wlanı var. bağlantısı falanda bana yetiyor. boyutları ve ağırlığıda bence ideal. Tasarımıda şık. Benim için fazla bile aslında. Ondan önce E65 im vardı. Ondanda çok memnundum. İlk çıktığında almıştım 3 sene kullandım. Şimdi E72 ile yola devam.

Sanırım benim gibi elektronik oyuncaklara ilgi duymayan ve pahalı bulanlar için hala nokia en iyi seçenek.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Blackberry çakması olan değil mi o e72 kız arkadaşımda vardı,Mesaj yazması zulüm gibi gelirdi bana :aman:

Bak şimdi, :) Blackberry battı kaldıranı yok, e72 kullanıcı dostudur. Oyle anlamsız menüler içinde kaybolmazsın. Servis sağlayıcıya boşuna abone olmazsın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Blackberry çakması olan değil mi o e72 kız arkadaşımda vardı,Mesaj yazması zulüm gibi gelirdi bana :aman:

Valla ayda 2500 smsden fazlasını kullanıyorum. Kimine göre az gelebilir 2500 neki diyen olabilir belki ama benim için yüksek bir sayı ve hiç sıkıntı çekmedim şimdiye kadar. Bilgisayardaki klavye hızında ondada yazıyorum :) Alışkanlık tabi bi yerde.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mercedes ile Honda yi kıyaslıyorlar haci :D

Hatta Mercedes 1 model ile Honda 20 model :D

Htc reklamlarında İphone maps i sunmamayi akıl etsin önce :) suan android Savunanlar hiç ciddi gelmiyor bana Okadar makale ve istatistik takip ediyorum.

İs donanım a gelince zaten dedik; Samsung iyi sunuyor ama o yetmiyor.

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi de Yakup herkes IOS geliştirip pazarlayamaz. Iphone yazılım ve donanım olarak beraber tasarlanıp üretilmiş bir ürün. Yapıları gereği HTC,Samsung ve diğerleri bunu yapamazdı bence. hele Samsung her türlü üretim yapıyor, gemi bile yapıyor. Sadece ürün yapıp satmak olarak bakıyorlar. Sadece HTC bir miktar özelleşebildi, o sayede bir yer edindi piyasada. Iphone daha fazla kişiselleştirilebilir olsa ve ekran olarak da 4.3 - 4.7 lere gelse kullanmayı daha fazla düşünürdüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam abi ya dövseydin daha iyiydi :DŞaka bi yana herkes kendi telefonuna alışmıştır yani bu kadar basit.

Kimine İphone un menüleri çok basit gelir,Kimine Nokia'nın menüleri.Herkesin kişisel görüşü farklıdır tabikide.

Büyük konuşmayım ama ben o telefon klavyesi ise değil 2500 msj 25tane msj atamam :D

Kız arkadaşımda vardı işte 1 hafta telefonları takas ettik,Yeminle varya kanser etti o minnajıck vıcık vıcık tuşlarına eşşek kadar parmağımla basamıyordum bile tuşlara )

Neyse demem o ki herkesin bir alışkanlığı vardır kimisi dokunmatiğe bile karşıdır,kimisi iphone kullanamaz fln fln.

Ben karşı değilimde. Şirket telefonum var şu samsungun ucuz dokunmatiklerinden. Kullanamıyorum valla
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gelecek zaten :D

Ben biraz konuya farklı bakıyorum anlamissinizdir..

Geliştirici olarak düşünürsek ikiside para yapar.. Sıkıntı yok.

İphone u 2 dk lik işlem sonunda değiştiremeyeceğiniz Tek bir yer yok. Unutmayınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.