Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

HTC ONE X... İyi güzel de araba mı alıyoz

Önerilen Mesajlar

Apple sonra htc gelir pesine.

Samsung hata icinde kendi işletim sistemine devam etmeliydi. Kaybediyor. Donanım kağıt üstünde. Bu kadar basit.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Bada ile daha iyi mi olacaktı sanki? :aman::D Samsung doğru yolda böyle yazan Samsung kullanmamıştır diyorum. :D:) HTC iyidir iyidir diyorlar arkadaşımda Desire Z var yan yana koyuyoruz hız konusunda benimkiyle saliselik farkları var; ama ekran kalitesini felan görüyor o da hasta oluyor. :D Tamam iyide bence çok büyük bir fark yok. Marka imajı en büyük fark. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsung hata icinde kendi işletim sistemine devam etmeliydi. Kaybediyor. Donanım kağıt üstünde. Bu kadar basit.

Yakup bende Samsung sevmem ama S2 kendisinden sonra çıkan birçok modelle hala yarışır testlerde. Ha bu testler kullanıcı açısından ne kadar önemlidir o ayrı. Fakat üretim olarak en hızlı donanımı özellikle kullanıyor bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

HTC sonra apple gelir pesine. :):aman:

HTC wildfire s :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Desire z iyi telefon, fiziki klavye ile kullanimi cok rahat ama z formlu oldugundan cok kalin be arkadas. Baldizla kayinbiraderde var, acikcasi iyiki neo almisim diyorum. Browser hizi acisindan samsungu bilmem ama neo, i4 ve htclerin cogundan hizli...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bende Samsung sevmem ama S2 kendisinden sonra çıkan birçok modelle hala yarışır testlerde. Ha bu testler kullanıcı açısından ne kadar önemlidir o ayrı. Fakat üretim olarak en hızlı donanımı özellikle kullanıyor bence.

SGS de hala kendi ile eş fiyatlara sahip modellerle yarışabiliyor. Artık siz düşünün 2 sene olmuş bu telefon çıkalı. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Desire z iyi telefon, fiziki klavye ile kullanimi cok rahat ama z formlu oldugundan cok kalin be arkadas. Baldizla kayinbiraderde var, acikcasi iyiki neo almisim diyorum. Browser hizi acisindan samsungu bilmem ama neo, i4 ve htclerin cogundan hizli...

Hem kalın, hem ağır. Onun telefonun ağırlığı benimkinin 2 katı kadar var. Benimki yanında tüy gibi kalıyor. :) İyi felanda abartmamak lazım. HTC'nin Samsung'a göre beğendiğim tarafı arkasındaki kapağı. Plastik değil kalitesiz hissettirmiyor; ama onunda soyulduğunu görünce pek de önem vermiyorum dış görünüşe. :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Windows doğru düzgün gelemedi, yalan oldu. Halbuki üçüncü işletim sistemi olarak gelse iyi olacaktı. Ama sanki 3 sistem bu piyasaya fazla gibi düşünüyorum. App geliştiriciler için ve kullanıcılar için çok fazla dalbudak oluşur. Her programın 3-4 versiyonu olunca güncellemeler falan sıkıntı olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.