Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

HTC ONE X... İyi güzel de araba mı alıyoz

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...

Üzülerek söylüyorum bir androidci olarak, iphone günlük hayatta ve kullanımda en kolayı en işe yarayanı. Fakat anlamsız yüksek fiyatları yüzünden halkımız alternatiflere yöneliyor. Bu arada işletim sistemi en dandiği en boşu ios'dur. Android sadece telefona değil beyaz eşyalardan tutun da , otomobillere, askeri kullanıma kadar geniş bir yelpazeye programlanabilir ve uyum sağlayabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üzülerek söylüyorum bir androidci olarak, iphone günlük hayatta ve kullanımda en kolayı en işe yarayanı. Fakat anlamsız yüksek fiyatları yüzünden halkımız alternatiflere yöneliyor. Bu arada işletim sistemi en dandiği en boşu ios'dur. Android sadece telefona değil beyaz eşyalardan tutun da , otomobillere, askeri kullanıma kadar geniş bir yelpazeye programlanabilir ve uyum sağlayabilir.

Samsung değil Iphone almamaktaki en büyük sebep tembelliğim zaten :) Kullanımı aşırı basit, youtube iphone için kullanım kılavuzu gibi, tek olumsuz yanı şarj süresi.

2. cümlenin telefon kullanıcıları için bir önemi olduğunu düşünmüyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Android telefonları seviyorum, HaTiCe'yi de.

Kullandığım Desire S'in fotoğraf kalitesizliği yüzünden sürekli eşimin ayfonu ile beni ezmesinden sıkılarak, biraz da meraktan makul bir fiyata az kullanılmış bir One S'i denemek üzere aldım.

Kısaca kullanım izlenimleri:

Aldığım telefon T-Mobile ABD ağına göre ama kilidi kaldırılmış, tüm operatörlerle çalışıyor, rahatsız edebilecek iki durum var ki beni hemen hiç etkilemiyor: Türkçe değil (ama MoreLocale 2 uygulaması  ile dönüştürülebiliyormuş), T-Mobile'a ait bazı özel yazılımlar var, çoğunu devre dışı bıraktım ama haliyle az da olsa telefon depo belleğinde yer işgal ediyorlar. 

Cihaza gelirsek, şık, ince, hafif ve malzeme/işçilik kalitesi mükemmel. Ebad bana göre biraz büyük olsa bile yine de makul ve rahatsız etmeyen düzeyde. 4.3" AMOLED  ekran kullanıyor, LEDTV izler gibi, aşırı canlı ve güzel renkler var.

Aldığım S4 1.5 GHz çift çekirdek işlemcili, hız testlerinde ön sıralarda yerini alan bir ünite. Ayrıca Android ICS 4.04 kullanıyor.

Cihaz son derce akıcı  ve rahat kullanılıyor, aynı işletim sistemi Desire S'i bayağı kasıyordu, bunda tıkır tıkır çalışıyor.

BT, WiFi, GPS çok hızlı devreye giriyor.

Ses kalitesi mükemmel, evdeki müzik setine bağlayıp Sky.Fm Premium dinliyorum, CD'den farkı yok.

Konuşma esnasında hem gelen hem giden ses olağanüstü berraklıkta ve güçlü.

Video ve fotoğraf çekiminde de f2.0/22 mm lensi ile oldukça kaliteli, çekim sonrası işleme belki ayfon ve galaxy S3 kadar başarılı olmasa da utandırmıyor, kamerası inanılmaz hızlı.

16 GB sabit hafızası var, 1 GB RAM, 11 GB da depolama için, ayrıca pili sabit kullanıcı tarafından değiştirilemiyor, mikro SIM kart kullanıyor.

Pil süresini yazmayı unutmuşum, internet, wifi sürekli açık, günde ortalama 20' konuşma, ara sıra oyun, ara sıra fotoğraf ile rahat 2 tam gün gidiyor, hiç kapatmadan ve ilk günlerinde bolca kurcaladığım halde. 

Açıkcası 750 TL karşılığında çok memnun kaldığım bir telefon oldu.

Piyasada S3'lerin sıfırı en ucuzu 1350 TL iken makul geldi. 

Kalır bende bu telefon, gittiği kadar gider.

HTC_T.jpg

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siyahına bayılıyorum. Root rom işleriyle uğraşmadığınızdan Att olması bir dezavantaj yaratmaz. Jelly bean sürümüne geçmesi sıkıntılı olabilir. S3 fotoğraf olarak iddialı değil htc daha iyidir bence. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Android telefonları seviyorum, HaTiCe'yi de.

Kullandığım Desire S'in fotoğraf kalitesizliği yüzünden sürekli eşimin ayfonu ile beni ezmesinden sıkılarak, biraz da meraktan makul bir fiyata az kullanılmış bir One S'i denemek üzere aldım.

Kısaca kullanım izlenimleri:

Aldığım telefon T-Mobile ABD ağına göre ama kilidi kaldırılmış, tüm operatörlerle çalışıyor, rahatsız edebilecek iki durum var ki beni hemen hiç etkilemiyor: Türkçe değil (ama MoreLocale 2 uygulaması  ile dönüştürülebiliyormuş), T-Mobile'a ait bazı özel yazılımlar var, çoğunu devre dışı bıraktım ama haliyle az da olsa telefon depo belleğinde yer işgal ediyorlar. 

Cihaza gelirsek, şık, ince, hafif ve malzeme/işçilik kalitesi mükemmel. Ebad bana göre biraz büyük olsa bile yine de makul ve rahatsız etmeyen düzeyde. 4.3" AMOLED  ekran kullanıyor, LEDTV izler gibi, aşırı canlı ve güzel renkler var.

Aldığım S4 1.5 GHz çift çekirdek işlemcili, hız testlerinde ön sıralarda yerini alan bir ünite. Ayrıca Android ICS 4.04 kullanıyor.

Cihaz son derce akıcı  ve rahat kullanılıyor, aynı işletim sistemi Desire S'i bayağı kasıyordu, bunda tıkır tıkır çalışıyor.

BT, WiFi, GPS çok hızlı devreye giriyor.

Ses kalitesi mükemmel, evdeki müzik setine bağlayıp Sky.Fm Premium dinliyorum, CD'den farkı yok.

Konuşma esnasında hem gelen hem giden ses olağanüstü berraklıkta ve güçlü.

Video ve fotoğraf çekiminde de f2.0/22 mm lensi ile oldukça kaliteli, çekim sonrası işleme belki ayfon ve galaxy S3 kadar başarılı olmasa da utandırmıyor, kamerası inanılmaz hızlı.

16 GB sabit hafızası var, 1 GB RAM, 11 GB da depolama için, ayrıca pili sabit kullanıcı tarafından değiştirilemiyor, mikro SIM kart kullanıyor.

Pil süresini yazmayı unutmuşum, internet, wifi sürekli açık, günde ortalama 20' konuşma, ara sıra oyun, ara sıra fotoğraf ile rahat 2 tam gün gidiyor, hiç kapatmadan ve ilk günlerinde bolca kurcaladığım halde. 

Açıkcası 750 TL karşılığında çok memnun kaldığım bir telefon oldu.

Piyasada S3'lerin sıfırı en ucuzu 1350 TL iken makul geldi. 

Kalır bende bu telefon, gittiği kadar gider.

HTC_T.jpg

4.8 inç telefonlara göre 4.3 inçler daha mantıklı bence.. s4 işlemcisi zaten şuan piyasadaki en iyilerden.. 750 tlye mükemmel 1 cihaz almışşınız bence.. ben xperia s telefonuma ilk çıktığında 1500tl vermiştim memnunum telefondan ama parası  :mellow:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bundan bu telefona "root" işlemi yapılıp özgün "rom" yüklenemeyeceği sonucunu mu çıkarmalıyım? 

Aslında onu söylerken  Jelly Bean güncellemesi alması sıkıntılı olabilir diye düşünmüştüm. Root işinden hiç anlamıyorum. Belki att olduğu için farklı bir uygulama gerektirebilir. Her türlü xda forum üzerinde bilgi vardır.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bundan bu telefona "root" işlemi yapılıp özgün "rom" yüklenemeyeceği sonucunu mu çıkarmalıyım? 

Jelly bean hakkında

http://www.andronova.net/2012/12/25/htc-one-s-icin-jelly-bean-guncellemesi-basladi/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Açıkcası 750 TL karşılığında çok memnun kaldığım bir telefon oldu. Piyasada S3'lerin sıfırı en ucuzu 1350 TL iken makul geldi. 

Doktor amca :)

750 Lira yurtdışı alış fiyatınız mıdır ? Sanırım öyle..

Anneme telefon bakıyorum bu civarda fiyata sahip..  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doktor amca :)

750 Lira yurtdışı alış fiyatınız mıdır ? Sanırım öyle..

Anneme telefon bakıyorum bu civarda fiyata sahip..  

Yok ben 2.el aldım, tazesinin fiyatı 1200-1400 arası.

Annene 2.el ayfon almanda yarar var.

Yok HTC olacaksa Desire X uygun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok ben 2.el aldım, tazesinin fiyatı 1200-1400 arası.

Annene 2.el ayfon almanda yarar var.

Yok HTC olacaksa Desire X uygun.

2.el istemem oğlum diyor :) iphone'da istemiyor babam iphone al bedava mesajlaşırız demiş :zha::kıhkıh: whatsapp'dan daha haberleri yok olmaması daha iyi benim için :P

Desire'ye bakalım birde madem..Ama takmış durumda htc'nin servisi iyi değil demiş telefoncusu.Samsung istiyor gibi..S2 almış işyerinde 3-4 kişi onu boşver dedim s3 büyük diyor o zaman sony xperia dedim.. bakalım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2.el istemem oğlum diyor :) iphone'da istemiyor babam iphone al bedava mesajlaşırız demiş :zha::kıhkıh: whatsapp'dan daha haberleri yok olmaması daha iyi benim için :P

Desire'ye bakalım birde madem..Ama takmış durumda htc'nin servisi iyi değil demiş telefoncusu.Samsung istiyor gibi..S2 almış işyerinde 3-4 kişi onu boşver dedim s3 büyük diyor o zaman sony xperia dedim.. bakalım

Bu s3 mini çıktı bir de ona bakın. Fiyatını bilmiyorum ama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.