Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

HTC ONE X... İyi güzel de araba mı alıyoz

Önerilen Mesajlar

Aynen abicim. elektronik oyuncaklarla oynayacak zamanım yok daha doğrusu. Bide gereksiz pahalı buluyorum. Tabii ki Seven isteyen alır kullanır saygıda kusur olmaz.

Ama dediğin gibi klavyesi güzel. Navigasyonuda çok güzel çalışıyor çok yerde yardım etti bana. wlanı var. bağlantısı falanda bana yetiyor. boyutları ve ağırlığıda bence ideal. Tasarımıda şık. Benim için fazla bile aslında. Ondan önce E65 im vardı. Ondanda çok memnundum. İlk çıktığında almıştım 3 sene kullandım. Şimdi E72 ile yola devam.

Sanırım benim gibi elektronik oyuncaklara ilgi duymayan ve pahalı bulanlar için hala nokia en iyi seçenek.

Aynen dostum e72 candır :claps: Bende bakıyorum bakıyorum bu android telefonlara iphonelara boş geliyor e72 den daha fazla neyi olabilirki die soruyorum hızlı vs bilmemkac piksel kamera oyundur felan die sayıyolarda sayıyorlar ama benim kullanacağım + bir özelliği olsa alıcam ama yok bi ara black bery baktım navigasyon paralı diyor zaten telefon 2000 tl bide navigasyon için para ödeyceksin yok ole iş.Telefon alacağıma jantları değiştirirrm daha iyi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefonun gözlerinizi takip ederek ekranı kapatmaması için yazılım. (S3 üzerinde standart olan özellik) (Alıntı)

Samsung Galaxy S III reklamında dikkatinizi çekmiştir. Reklamdaki adam, elinde telefonla uykuya daldığında, ekran kendiliğinden kapanıyor. Bu özelliğin kendi telefonunuzda da olmasını istiyorsanız imdadınıza ISeeYou uygulaması yetişiyor.

Bu uygulama telefonunuzun ön kamerasını kullanıyor ve yüzünüzü algılamaya çalışıyor. Algılayamadığında da ekranın kapanmasını sağlıyor.

Google Play Store’da uygulamanın ücretli ve ücretsiz iki versiyonu mevcut. Önce ücretsiz olanını indirip deneyebilirsiniz. Ücretsiz versiyonda herhangi bir ayar yapamıyorsunuz. Ücretli versiyonda ise telefonunuzun yüzünüzü ne kadar sıklıkla ve ne kadar süreyle tarayacağını seçebiliyorsunuz. Ücretsiz uygulama her yirmi saniyede bir yüzünüzü algılamaya çalışıyor ve bu da pil tüketimini arttırıyor.

Eğer kısa vadede Galaxy S III almayı düşünmüyorsanız bu uygulamayı indirip bir denemenizi tavsiye ederim. Telefonunuz elinizde uykuya dalma alışkanlığınız varsa, ISeeYou ekranınızı sizin yerinize kapatacaktır. Uygulama buradan ulaşabilirsiniz. Deneme versiyonu için tıklayın.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefonun gözlerinizi takip ederek ekranı kapatmaması için yazılım. (S3 üzerinde standart olan özellik) (Alıntı)

Samsung Galaxy S III reklamında dikkatinizi çekmiştir. Reklamdaki adam, elinde telefonla uykuya daldığında, ekran kendiliğinden kapanıyor. Bu özelliğin kendi telefonunuzda da olmasını istiyorsanız imdadınıza ISeeYou uygulaması yetişiyor.

Bu uygulama telefonunuzun ön kamerasını kullanıyor ve yüzünüzü algılamaya çalışıyor. Algılayamadığında da ekranın kapanmasını sağlıyor.

Google Play Store’da uygulamanın ücretli ve ücretsiz iki versiyonu mevcut. Önce ücretsiz olanını indirip deneyebilirsiniz. Ücretsiz versiyonda herhangi bir ayar yapamıyorsunuz. Ücretli versiyonda ise telefonunuzun yüzünüzü ne kadar sıklıkla ve ne kadar süreyle tarayacağını seçebiliyorsunuz. Ücretsiz uygulama her yirmi saniyede bir yüzünüzü algılamaya çalışıyor ve bu da pil tüketimini arttırıyor.

Eğer kısa vadede Galaxy S III almayı düşünmüyorsanız bu uygulamayı indirip bir denemenizi tavsiye ederim. Telefonunuz elinizde uykuya dalma alışkanlığınız varsa, ISeeYou ekranınızı sizin yerinize kapatacaktır. Uygulama buradan ulaşabilirsiniz. Deneme versiyonu için tıklayın.

Engin abi hemen bastim lite versiyonu icin ama surumum uygun degilmis oyle yaziyor :( ama aciklamada 21 haziranda guncellendi: herkese acik yaziyor ics olmadigim icin indiremiyorum heralde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Engin abi hemen bastim lite versiyonu icin ama surumum uygun degilmis oyle yaziyor :( ama aciklamada 21 haziranda guncellendi: herkese acik yaziyor ics olmadigim icin indiremiyorum heralde

Muhtemelen ama bende sildim çok gerekli değil ve çok düzgün çalışmıyor gibi. Ayar yapamıyorsun vs.

Bu arada Flipboard isimli uygulamayı tavsiye ederim.(android ve ios) Sosyal medya hesaplarınızı, pekçok site ve blog ekleyebiliyorsunuz.(yüzlerce) Boş zamanda takılıp çeşitli konularda yazılar okumak için çok güzel. Haber,teknoloji,moda,otomobil,resim,sanat,fotoğraf,oyun,spor, bisiklet, motorsiklet onlarca konuda siteyi uygulamaya ekleyip istediğinizde inceleyebiliyorsunuz. Çok keyifli. Özellikle tabletlerde ve büyük ekranlarda çok zevkli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O bana çok büyük geldi telefon olarak.

Bende çok büyük gerek yok diyordum taki abim bir tane alana kadar evet oldukça büyük ama kullanması inanılmaz keyifli.Sabit çalışan ve aracı olan için sorunsuz şekilde kullanılıyor.Abim artık işe dizüstü bilgisayarını getirmiyor ne diye hamballık yapayım diyor :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben android kullanan kişiyi PC de oyun kurup oynamaya çalışan birine , iOS kullanan kişiyide PS3 de Oyun oynamaya çalışan birine benzetiyorum.

Forever iPhone 4s (to be counted)

Alper E. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Your device dediği hangisi ?

S3 mü?

Hayır one x ama skor en üstteki. İkinci sıradaki one x genel dünya ortalaması gibi birşey. Yeni çıkan güncelleme sonrası performans ciddi yükseldi. Şimdi jelly bean bekleniyor. Biraz daha yükselebilir skor. Bu test sanırım iOS için yok. Yani karşılaştırma yapamıyoruz. Testin donanım ve yazılımın calışma sekli ile alakası var sanırım. iOS uymuyor o yüzden. Ama android cihazlar içinde geçerli bir testtir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.