Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir ve daha az reklam göreceksiniz.

Puma 1.0 Ecoboost Kullanıcı Yakıt Tüketim Değerleri

Önerilen Mesajlar

İlgili motor için kullanıcı deneyimlerini burada paylaşabilirsiniz, ancak şanzıman tipini de yazmayı ihmal etmeyiniz.

Teşekkürler.

Bu motor 90 ps manuel ve 125 ps 7 ileri çift kavrama otomatik şanzıman ile sunulmakta ve WLTP karma tüketim değeri sırasıyla 5.7 l/100km ve 6.0 l/100km'dir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yakup Çağatay, başlığı Puma 1.0 Ecoboost Kullanıcı Yakıt Tüketim Değerleri olarak değiştirdi
  • 1 ay sonra...

Hadi başlangıç benden olsun 😛 

1.0 ST-Line Otomatik

600 küsür km, performanslı ve trafikli yoğun olmak üzere karma tüketim Istanbul'da 8.4 lt/100km. Sakin sürüşlerde 7 civarında dolaşır gerisi ortalam hıza kalmış nokta atışı konuşmak zor. 

Sadece yoğun köprü trafiği 9-10 lt arası.

Uzun yolda sabit hızda minimum tüketim 4.5 lt/100km

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Bir saat önce, H. Cenk yazdı:

ekranda P R N D L yazıyor. Düz vites olma ihtimali çok düşük zaten 😄 😄

Ohooo abi ELM ile otomatik vites yapıyorlar kadranı, lütfen 😂 Biraz daha ilerde şanzıman da değişecek öyle 😝

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.