Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir ve daha az reklam göreceksiniz.

Focus Mk4 1.5L Ti-VCT 123 PS Kullanıcı Yakıt Tüketim Değerleri

Önerilen Mesajlar

• Yakup Çağatay, başlığı Focus Mk4 1.5 Ti-VCT 123 PS Yakıt Tüketim Değerleri olarak değiştirdi
25.07.2020 - 11:04 tarihinde, Ahmet Karaca yazdı:

5.9 - 6.1 arası

Şaka bu 🙂 1000 km.de şu anda araç, otomatik. 8.5 altına hiç düşmedi. ki öyle ecobüsteki gibi de basmıyorum. ecobüsümde devirli halde max. 7ydi. bunda düşünüyorum basarsam ne olacak acaba diye

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
17 saat önce, Yasin Tansu Dinler yazdı:

Şaka bu 🙂 1000 km.de şu anda araç, otomatik. 8.5 altına hiç düşmedi. ki öyle ecobüsteki gibi de basmıyorum. ecobüsümde devirli halde max. 7ydi. bunda düşünüyorum basarsam ne olacak acaba diye

Yasin Bey dizelden benzinliye geçiş yapınca korkularım vardı. Benide şaşırttı 10 bin kmde aracım max 2,5 devirde vites atıyorum. Aracım genelde İstanbul basın ekspres yolunda gidip geliyor bu değerler kafamdaki soru işaretlerini sonlandırdı. 🙂 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yakup Çağatay, başlığı Focus Mk4 1.5 Ti-VCT 123 PS Kullanıcı Yakıt Tüketim Değerleri olarak değiştirdi
  • Yakup Çağatay bu konuyu sabitledi
  • Yakup Çağatay, başlığı Focus Mk4 1.5L Ti-VCT 123 PS Kullanıcı Yakıt Tüketim Değerleri olarak değiştirdi
  • 2 ay sonra...
08.08.2020 - 08:23 tarihinde, Ahmet Karaca yazdı:

Dün gece 1 depo tam dolu olmamasına rağmen İstanbul’dan Tokat’a gittim. Ortalama yakıt 4.4, 4.5 arası oldu. Acayip şaşırdım.

Merhaba,

Ortalama hızınız neydi?

25.07.2020 - 11:04 tarihinde, Ahmet Karaca yazdı:

İstanbul trafiğinde kullanıyorum. Yakıt değerleri ortalama 5.9 - 6.1 arası

Değerler gerçekten çok iyi. Clio 1.2 benzinli otomatik kullanıcısıydım. Klima açık kullanımda 7,8 ortalama ile kullanıyordum. İnsan kendisi tecrübe etmeden inanamıyor bu değerlere 🙂 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
16.10.2020 - 15:08 tarihinde, Menderes Y. yazdı:

Merhaba,

Ortalama hızınız neydi?

Değerler gerçekten çok iyi. Clio 1.2 benzinli otomatik kullanıcısıydım. Klima açık kullanımda 7,8 ortalama ile kullanıyordum. İnsan kendisi tecrübe etmeden inanamıyor bu değerlere 🙂 

Agresif kullanmadan aracı test etmek için uzun yola gittim. Araç beklediğimden iyi çıktı. Şöyle diyim 90 km/h gittiğim oldu yerine göre 180 km/h yaptım. Ortalama soracak olursanız 90-100 km/h gittim 4.5 Lt değer verdi.

Dönüşte ortalama 150 km/h ile geldim bir depoya yakın yedi 😂

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.