Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir ve daha az reklam göreceksiniz.

Önerilen Mesajlar

İşin Özü Kloroform.

İşlem sırası şu şekilde önce 800 sonra 1000 sonra 2000 lik zımpara ile farları zımparalıyoruz ve sonrasında kloroform buharını cama üflüyoruz. Burada dikkat edilmesi gereken tek şey farlara bazen vernik atıyorlar bu verniğin olmaması. Vernik var ise 800 den kalın zımpara ile verniği kaldırmak uzun bir zaman alıyor.

WhatsApp Image 2020-07-20 at 20.05.06.jpeg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
12 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Üzerine bi koruma yapılmazsa tekrar sararır. Stek folyolar başarılı. 

1 yıl kendini koruyor hatta fazlası var diyebilirim. üzerine şeffaf far filmi daha uzun vadeli olacaktır tabi ki.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 1 ay sonra...

Arabam 7.5 yaşında farların yukarıya bakan kısımlarında sararma başladı ama far mı sararıyor, üzerine yılda, 2-3 kez sürdüğüm far koruyucu cila mı gevriyor henüz anlamadım. Ben de daha yeni bu kloroformlu uygulamayı gördüm zamanı gelince denerim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.