Jump to content

Ford Bronco 13 Temmuz'da Tanıtıldı [Güncel]

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 57
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

• Yakup Ç. A.

20

• Murat Kav.

7

• Mert Büyüksu

5

• Burhan Bakar

4

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

Ford, 2021 Bronco’yu – klasik iki kapılı ve ilk dört kapılı olmak üzere – yepyeni arazi araçları ailesinin amiral gemisini tanıttı. Bronco ailesi şimdilik toplamda üç ayrı modele sahip. İ

Bronco hakkinda su ana kadar sizanlari ve bildiklerimi aktarayim   Yeni Ranger sasisi uzerine Bronco, 2 kapili ve 4 kapili olarak piyasaya cikacak. Orta boy SUV' direkt olarak Wrangler' i he

İyi yapmışsın, gümrükle uğraştırma bizi 😂

Yayınlanan Görseller

• 2 hafta sonra...

Şu direksiyona hiç alışamadım. 

Motor çalıştırma düğmesi neyseki görülebilen yere gelme. Ekranın tamamı çıkıntı durumunda değil engellediği alan azalmış.  Altını lüzumsuz yere doldurmamışlar eşya yeri koymuşlar. Gerisi C sınıfı.

128941642_2893821920847887_6846135279485395428_n.jpg

128087967_221447119366554_9047365485260532467_n.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 2 hafta sonra...
Mertcan Çelik
22.09.2020 - 22:37 tarihinde, Burhan Bakar yazdı:

Sport bile çok şaşırtıcı işler yapabiliyor, acaba üretim versiyonu olan 1.5 lerde aynı yeteneklere sahip olacak mı?

kaç dakikadır sürene niye driver diyip duruyorlar diyorum meğer yön belirtiyorlarmış 😅

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet, ilginç bir şekilde, Sport sync 3 ile, diğerleri sync 4 ile geliyor.

Bu resimle ilgili iki şey

1. Otomatik vites bu şekilde daha bi şık olmuş sanki

2. Keçi modu varmış 🙂 

goat mode.jpg

Murat Kav. tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Yakup Ç. A.
      Yazan: Yakup Ç. A.
      Anahtarsız girişe sahip olan araba hırsızlığı sayısının artmasıyla mücadele etmek amacıyla Ford, Fiesta’nın uzaktan kumandasına bir uyku modu ekledi. 

https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-anahtarsiz-girisli-araba-hackerlarina-karsi-savasiyor/

Ford kumandanın içindeki yeni bir hareket sensörü, kumandanın 40 saniyeden uzun süre hareketsiz kaldığını tespit ediyor ve uyku modununa geçiyor ve böylelikle kumanda sinyal yaymayı kesiyor.

Ford Fiesta ve Fiesta Van, yeni kumandaları standart olarak ekstra bir ücret ödemeden şu an sunuyor, Fiesta’nın ardından gelecek aydan itibaren Ford Focus üretimine de dahil olacak yeni kumandalar.

• Yakup Ç. A.
      Ford’un bugün yaptığı duyuruya göre, tam hibrit güç aktarma organı sunan yeni Ford S-MAX (ve Galaxy) Hibrit artık Avrupa’daki müşteriler için sipariş edilebilecek.

2.5L Atkinson benzinli motor,
      1.1 kWh lityum iyon pil,
      6.4 l/100 km (WLTP),
      190 PS güç,
      9,8 saniyede 0-100 km/sa.

Detaylar: https://anasayfa.focusclubtr.com/2021-s-max-ve-galaxy-tam-hibrit-motora-kavustu/

• Yakup Ç. A.
      Ford ve Google 1 Şubat'ta, Ford’un dönüşümünü hızlandırmak ve bağlantılı araç deneyimini yeniden keşfetmek için stratejik ortaklığı duyurdu.

Tüm detaylar: https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-modernizasyonu-hizlandirmak-icin-google-ile-isbirligi-yapiyor/

Özetle 2023'te başlayacak olan bu ortaklık altı yıl boyunca devam edecek. İşletim sistemi Android'e geçiyor. Apple CarPlay gibi diğer tercihler sunulmaya devam edecek. Yerleşik olarak Google Haritalar gelecek vs vs. (oh be kurtulduk nav'dan)

Küresel olarak sunulacak, adı ne olur bilinmez ama artık SYNC olmaması nokta atış olur. İyice çorba olacak yoksa kafalar 😄 

Bkz: Sync 4 https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-sync-4-iletisim-ve-eglence-sistemi-kablosuz-apple-carplay-android-auto/

• Eren Tan
      Yazan: Eren Tan
      Geçen yaz aylarında biliyorsunuz ki 480 HP güce sahip Ford Mustang'in ikonik seçeneklerinden Mach 1 tanıtılmıştı. Ama ne zaman kendi başımıza konfigüre ederiz bilemeyiz! Ben ise ellerimde bulduğum resimler ile kıp kırmızı gövde renkli yeni bir Mustang Mach 1 fotoğrafları paylaşmak istedim. Ve tabii ki her önüme gelen Mustang araçlara "The Show Must Go On" Güzeli olarak ömür boyu anmaya devam edeceğim. Ama mevzu burada kapanmadı! 

Söz konusu 2021 model yeni Mustang Mach 1 olunca, kırmızı gövde rengine sahip olsaydı ne olurdu? Benim şahsi yanıtım şu şekilde olurdu: "KIZIL CADI"! Bu arada Marvel fanatiği olduğumu itiraf etmeden duramayacağım! Marvel firması, 15 Ocak 2021 tarihinden itibaren Disney+ akış hizmetine sunarak "WandaVision" adlı 8 bölümlük bir diziyi yayınlayacak! Neyse, daha fazla bahsetsem, reklama girer! 😄 

Ben de WandaVision dizisinden "Scarlet Witch" (yani Kızıl Cadı Wanda Maximoff) karakterinden etkilenerek kırmızı gövde renkli yeni bir Ford Mustang Mach 1 fotoğrafları paylaşıyorum. Yani kısacası söz konusu "Kızıl Cadı" olunca; o cadı bir otomobile bürünecekse, işte aşağılardaki kırmızı Mustang Mach 1 araçlarına bürünmeli! ❤️❤️ 
      Bir de promosyon olarak bir kaç şarkı videoları paylaşıyorum! Yüksek ihtimalle şarkı sözlerinin Mustang ile alakaları yoktur! Ama benim zihnimden o müziklerimin melodileri öyle bir Mustang Mach 1'e yansıtır ki, yazamam... Fakat her Ford Mustang araçlarının resmi marşı Queen'in "The Show Must Go On" parçasından şaşmamalı!

• Yakup Ç. A.
      Focus Mk4 HB arka rüzgarlık nasıl sökülür bakalım.

Önce kapağı elinle çıkarıyorsun.

8 nm torkla vidaları söküyorsun (ve sıkıyorsun montajda). 
      Yerleri karışmasın 1 ve 2'nin boyutları farklı olabilir.

Yanına bir arkadaşını al ve mor soketleri sökün. Su ve elektrik.

Bitti

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.