Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Ford Bronco 13 Temmuz'da Tanıtıldı [Güncel]

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 47
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

Ford, 2021 Bronco’yu – klasik iki kapılı ve ilk dört kapılı olmak üzere – yepyeni arazi araçları ailesinin amiral gemisini tanıttı. Bronco ailesi şimdilik toplamda üç ayrı modele sahip. İ

Bronco hakkinda su ana kadar sizanlari ve bildiklerimi aktarayim   Yeni Ranger sasisi uzerine Bronco, 2 kapili ve 4 kapili olarak piyasaya cikacak. Orta boy SUV' direkt olarak Wrangler' i he

Resmi olarak 3 foto daha geldi.      

Yayınlanan Görseller

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Yazan: Yakup Çağatay
      Ford Kuga'nın incelemesini yapmaya çalıştım(k) :)) Uzunca ara geçince biraz zorlandım  Puma'yı daha iyi hazırlayacağım ?  Kuga için söylemeyi atladıklarımı da yazıyla daha sonra aktaracağım. 
      Keyifli seyirler, umarım faydası olur. 

• Yazan: Rıdvan Eskici
      2014 Focus 3 1.6 tdci 115 Aracımın son bakımında akü değerleri düşük cıkmıştı usta kışı görmez dedi ve dediği gibi bugün aracı takviye ile çalıştırmak zorunda kaldım. Yeni akü alacağım biraz güclü olsun istiyorum (75A) start stop şeklinde Geçiyor benim aracımda start stop yok bu akü uyumlu mu taksak bi zarar verir mi ? Tecrübeli üyelerimizin bilgilerini bekliyorum teşekkürler 

• Yazan: Rıdvan Eskici
      Merhabalar 2014 focus 1.6 tdci titanium kullanıcısıyım d segmenti araçlara geçme düşüncem var 2018 model garantili temiz 1.5 tdci titanium Mondeo alma düşüncesindeyim bi kaç yere araç hakkında bilgi edinme amaçlı sordum fakat çok olumlu cevaplar alamadım ‘’ Servisten çıkmaz, arızası çok, sürekli arıza yapıyor parçası Pahalı uzak dur vb’’ gibi şeyler duydum bu konuda bilgisi olan üyelerimizden yorumlar bekliyorum ayrıca bu araçlar bu sorunlardan dolayı mi fiyat bakımından uygun yoksa otomatik olmadığı için mi 
      Bakım kapsamı için ekteki dosyayı indirip inceleyebilirsiniz. Bu araçta (1.5 EcoBlue) triger kayışı değişim süresi 9 yıl/135k gözükmekte.

Yeni-Kuga-periyodik-bakim-kapsami-2020-haziran.pdf

Tavsiye edilen işçilik ücretleri 195 TL+KDV’dir. (1 Saat)

Ford.com.tr'den alıntı:

İlgili motor için kullanıcı deneyimlerini burada paylaşabilirsiniz, ancak şanzıman tipini de yazmayı ihmal etmeyiniz. ? 

Bu motor manuel ve 8 ileri tam otomatik şanzıman ile sunulmakta ve WLTP karma tüketim değeri sırasıyla 5.1 l/100km ve 5.4 l/100km'dir.
  • Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.