Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Deri Anahtarlık Kılıfı

Bora A.

Önerilen Mesajlar

bende aşağıdaki ürünü aldım. yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum. gerek estetik yönden gerekse kullanım rahatlığı yönünden memnunum. Kargo ücretsiz. Bana maliyeti 8 dolar oldu. 16 TL bence bu ürün için süper rakam...

http://www.ebay.com/itm/FOR-FORD-SMART-KEY-LEATHER-HOLDER-CASE-COVER-REMOTE-SHELL-FOB-MONDEO-ESCAPE-KUGA-/330958055064?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AFord|Model%3AFocus&hash=item4d0ea32698&vxp=mtr

pi87.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anahtarlarınız eskimeye başladı mı ? zamanında size demiştim yaptırayım diye kimse ilgi göstermemişti...

Aşırı korumacılığa karşı biri olarak kesinlikle anlamsız. Arabayı da keşke komple böyle birşeyle kaplasanız eskimez düşmez kırılmaz 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aşırı korumacılığa karşı biri olarak kesinlikle anlamsız. Arabayı da keşke komple böyle birşeyle kaplasanız eskimez düşmez kırılmaz 

özellikle anahtarsız sistem kullanıcıları için gerekli. kumanda sürekli cebimde ve hiç çıkartmıyorum. bir iki ilave anahtarı aynı halkaya takınca ve cepte sürekli bekleyince çizilmeler kaçınılmaz. çizilen bir kumandanın geri dönüşü yoktur. ama çizilmemiş bir korumalı kumandanın kılıfını çıkartıp atabilme ihtimali her zaman olacaktır. arabayı kaplama yapmıyoruz. kumandayı görselliği bozmadan korumaya gayret ediyoruz. Kimse böyle yapmak zorunda değil. Siz de değilsiniz. Nasıl kullandığınız da sadece sizi ilgilendirir. Deri kılıf almış olan kişilerinin de sadece kendilerini ilgilendirdikleri gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

özellikle anahtarsız sistem kullanıcıları için gerekli. kumanda sürekli cebimde ve hiç çıkartmıyorum. bir iki ilave anahtarı aynı halkaya takınca ve cepte sürekli bekleyince çizilmeler kaçınılmaz. çizilen bir kumandanın geri dönüşü yoktur. ama çizilmemiş bir korumalı kumandanın kılıfını çıkartıp atabilme ihtimali her zaman olacaktır. arabayı kaplama yapmıyoruz. kumandayı görselliği bozmadan korumaya gayret ediyoruz. Kimse böyle yapmak zorunda değil. Siz de değilsiniz. Nasıl kullandığınız da sadece sizi ilgilendirir. Deri kılıf almış olan kişilerinin de sadece kendilerini ilgilendirdikleri gibi...

Elbette nasıl kullandığınız beni ilgilendirmez isterseniz şeffaf folyoya sarıp saklayın. Benim şahsım adına kızdığım nokta ise;

Benden sonraki temiz binecek diye yok kumandayı kaplayım, yok döşeme yaptırıyım , yok paspasların üstüne bir paspas daha atıyım neler gördük neler...

Rahat olun malda yalan mülkte yalan, keyfini çıkarın ya kulanın eskisin bozulsun yenisini alın...

Gerek yok aşırı korumacılığa...

Sakınan göze....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elbette nasıl kullandığınız beni ilgilendirmez isterseniz şeffaf folyoya sarıp saklayın. Benim şahsım adına kızdığım nokta ise;

Benden sonraki temiz binecek diye yok kumandayı kaplayım, yok döşeme yaptırıyım , yok paspasların üstüne bir paspas daha atıyım neler gördük neler...

Rahat olun malda yalan mülkte yalan, keyfini çıkarın ya kulanın eskisin bozulsun yenisini alın...

Gerek yok aşırı korumacılığa...

Sakınan göze....

hiçde düşündüğünüz gibi satışda temiz olsun, müşteri kolay bulabileyim düşüncesi falan değil. insan malını eşyasını başkasına satarken güzel görünsün yada vb şeyler oluşsun diye değil kendi adına da bunu uygulayabilir. Çizik durumda olan bir kumanda gördüğüm için bu ürünü kullanıyorum. Ürünü sportif görselliği olduğu için tercih ettim. Bu benim kendi seçimim. Burada paylaşım yapmadaki amaç benzer ihtiyaçları olabilecek arkadaşlara bir seçenek sunmak. Bu durum sizin için tercih olabilir de olmayabilir de. Eğer sizin tercihiniz değilse yorum yapmaya hakkınız yok. Çünki size özel bir ileti yok ortada. Bu tarz yorumlarla bir çok insana aykırı yorum yapıyorsunuz. Siz doğruyum diyemezsiniz. Herkesin doğrusu kendinedir. İlgilendiğiniz forum başlığına katılım yaparsınız. İlgilenmekdiklerinize de katılım yapmazsınız. Bu kadar basit... Dediğiniz gibi ister deri kumanda kılıfı alırım, istersem de folyoya sararım. SAdece ve sadece benim bileceğim iş. Sizde isterseniz çize çize kullanın sonra da taşlama yaptırın tamamen sizin bileceğiniz bir iştir. Fakat ne olursa başkasının yaptığı uygulamalara müdahale etmeyin. Forumda bir çok modifiye uygulamaları var ve bana çok eksi geliyor. Ama birçok da katılımcı var. Onlara ne kadar saçmalamışsınız demem mi gerekiyor. Tabiki olmaz. Herkese saygı duygu gerek. Herkesin kendi aracı kendi parası. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hiçde düşündüğünüz gibi satışda temiz olsun, müşteri kolay bulabileyim düşüncesi falan değil. insan malını eşyasını başkasına satarken güzel görünsün yada vb şeyler oluşsun diye değil kendi adına da bunu uygulayabilir. Çizik durumda olan bir kumanda gördüğüm için bu ürünü kullanıyorum. Ürünü sportif görselliği olduğu için tercih ettim. Bu benim kendi seçimim. Burada paylaşım yapmadaki amaç benzer ihtiyaçları olabilecek arkadaşlara bir seçenek sunmak. Bu durum sizin için tercih olabilir de olmayabilir de. Eğer sizin tercihiniz değilse yorum yapmaya hakkınız yok. Çünki size özel bir ileti yok ortada. Bu tarz yorumlarla bir çok insana aykırı yorum yapıyorsunuz. Siz doğruyum diyemezsiniz. Herkesin doğrusu kendinedir. İlgilendiğiniz forum başlığına katılım yaparsınız. İlgilenmekdiklerinize de katılım yapmazsınız. Bu kadar basit... Dediğiniz gibi ister deri kumanda kılıfı alırım, istersem de folyoya sararım. SAdece ve sadece benim bileceğim iş. Sizde isterseniz çize çize kullanın sonra da taşlama yaptırın tamamen sizin bileceğiniz bir iştir. Fakat ne olursa başkasının yaptığı uygulamalara müdahale etmeyin. Forumda bir çok modifiye uygulamaları var ve bana çok eksi geliyor. Ama birçok da katılımcı var. Onlara ne kadar saçmalamışsınız demem mi gerekiyor. Tabiki olmaz. Herkese saygı duygu gerek. Herkesin kendi aracı kendi parası. 

İletinizi beğendiğimi ve kesinlikle yazdığım mesajda art niyet olmadığını bildiğinizi varsayarak fikirlerinize saygı duyuyorum. Nietzcshe'nin çok güzel bir sözüyle şahsım adına bu konuya son mesajımı yazıyorum ki eleştirmedikçe daha ileriye,daha iyiye kavuşamayız. Eleştirilerinizi de saygıyla kabul ettiğimi bilmenizi isterim. 

"Hoşlanmadığımız bir düşünceyi öne sürdüğü zaman bir düşünürü daha sert eleştiririz. Oysa, bizi pohpohladığında onu daha sert eleştirmek uygun olacaktır."

Friedrich Nietzsche

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

plastik silikonlu anahtarlıklar gitti gidiyor da var  ama  pek rağbet etmeyin derim aldım ben  memnun kalmadım anahtara büyük geliyor yan tarafı komple acık olduğundan  pek hoş durmuyor http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/ford-focus-3-silikon-anahtar-kilifi-104026388

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Konu uzun zamandır aktif değil bu yüzden biraz da mahcup yazıyorum ama anlayışla karşılayacağınızı umuyorum. ilk sıradaki deri kılıftan bulabilir miyiz bu konuda bana yardımcı olur musunuz? teşekkürler.

Bir de şu güzelliklere göz atın derim
:-D

x9Bv75.jpg
xAlZbL.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.