Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ledli Sis Farı yapımı ve Sis kapaklarının Beyaza boyanması :)

Önerilen Mesajlar

Sis Kapakları çıkarttım ve kablonun geçebileceği küçüklükte bir delik en dip kısmına matkap yardımıyla açdım.. Sprey beyaz boya ile Beyaz a boyadım,Yaklaşık yarım saat balkonda beklettikten sonra 2şerli şekilde paralel olan 6 ledi arkasındaki 3m bant ile iç kısmına yapıştırdım.

Farların vidasını geniş uçlu - Tornavidayla söktüm ve ledleri parklara bağladım,Açıkta kalan kablo uçlarını ise makeron yardımıyla kapattım.

261020100011280x768.jpg

261020100031280x768.jpg

261020100041280x768.jpg

261020100051280x768.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...

%190 atar plastik astarı ile bu işlemi geciktirmek mümkün fakat havadaki nemin boya ile parça arasında kalmasını engelleyecek bir teknoloji üretilmedi henüz

bu ifadeye istinaden fabrika çıkışında kapı kolları ve aynalar aynı boya kodunun yağlı boyası ile boyanır siz farketmesenizde bu tarz bölgelerdeki parçalar farklı kimyalara sahip boyalardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.