Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

• Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Doğukan Özçelik

Tavanda Sigara Yanığı

Recommended Posts

Merhaba abiler arkadaşlar, forumdakiler bilir aracımı titiz kullanırım bakımları temizliği kontrolleri vs. dün eşim arabayla annesiyle borç ödemeye giderken annesi arkada sigara içmiş tabi sigarası bittikten sonra camdan dışarı herhalde uzaya fırlatacaktı ki 🙂 sigara tavana değmiş. Yapılır mı düzelir mi ? bildiğiniz bir yer var mı ya da kapanması için ne yapabilirim. 

Ayrıca sormuşken birde tavan temizliğini nasıl yapabilirim. 

sigara yanığı.jpeg

Yaparlar ancak orjinal gibi olmaz ve yaması olduğu belli olur. Komple tavan da çok masraflı olur. Seçim sizin

30 dakika önce, Doğukan Özçelik yazdı:

sigarası bittikten sonra camdan dışarı

Keşke bu tür şeylere dikkat etsek.Sizin tavan yanmış (bence ucuz yırtmışsınız).Ama araçta içilen sigarayı dışarı atmanın çok daha büyük sonuçları olabiliyor.  Tavanınızı döşemeciler tamir edebilir.Ama yama olduğu illaki belli olur.Tavan temizliği için ise würth,sonax v.b markaların temizleme spreylerini kullanabilirsiniz.

17 dakika önce, Mehmet Çallı yazdı:

Keşke bu tür şeylere dikkat etsek.

Atan kayınvalide olunca da birşey denmez ki 😛 

13 dakika önce, Burçin Denizalp yazdı:

Birşey demeye de gerek yok, direk kendisini atmak lazım.

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 6

Serdar,adamı boşandıracaksın.Dur yahu.

(Benim de ilk aklıma gelen cümle o olmuştu.😁)

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

en güzel ve az maliyetli çözüm tavan döşemesi sökülecek komple kumaşı orjinal kumaş ile değişecek toptan büyük döşeme malzemecilerinde orjinal kumaş vardır ...

03.06.2020 - 12:23 tarihinde, Mete Turfan yazdı:

Yaparlar ancak orjinal gibi olmaz ve yaması olduğu belli olur. Komple tavan da çok masraflı olur. Seçim sizin

valla çok masraflı olması şu aralar işime gelmez, çok belli oılmayan bir işlem yetecektir herhalde.

--0 dakika sonra eklendi--
23 saat önce, Mehmet Çallı yazdı:

Keşke bu tür şeylere dikkat etsek.Sizin tavan yanmış (bence ucuz yırtmışsınız).Ama araçta içilen sigarayı dışarı atmanın çok daha büyük sonuçları olabiliyor.  Tavanınızı döşemeciler tamir edebilir.Ama yama olduğu illaki belli olur.Tavan temizliği için ise würth,sonax v.b markaların temizleme spreylerini kullanabilirsiniz.

eve bir geldim durumu anlattılar bende ne diyim baktım gördüm öylece olan oldu artık.

--1 dakika sonra eklendi--
23 saat önce, Burçin Denizalp yazdı:

hiç sorma, hiç bir diyemedim sadece keşke araba sigara içmeseydiniz zaten araçta sigara içmek yasak dedim. :))

--1 dakika sonra eklendi--
22 saat önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Birşey demeye de gerek yok, direk kendisini atmak lazım.

bir şarkı geldi aklıma onu diyince,  oy kaynana kaynana kara kazanda kayna 😄

--2 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

en güzel ve az maliyetli çözüm tavan döşemesi sökülecek komple kumaşı orjinal kumaş ile değişecek toptan büyük döşeme malzemecilerinde orjinal kumaş vardır ...

masraflı olur hocam o da şimdilik beni aşar artık başka çözüm bakacağım.

Eğer diğer lambalarla simetrik bir yerde ise oraya fake(ya da bozuk vb) bir tavan lambası koyabilirsin.

57 dakika önce, Doğukan Özçelik yazdı:

hiç sorma, hiç bir diyemedim sadece keşke araba sigara içmeseydiniz zaten araçta sigara içmek yasak dedim. :))

seni çok iyi anlıyorum Doğukan, allah hepimize kolaylık versin 😄