Jump to content

Hangi Lastik Basınç ölçeri Almalı?

Erol Süzer
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

nereden aldınız bu arada? Ben gittigidiyorda bir satıcıdan aldım. 6 tl daha uyguna başka yerde satılıyordu ama bilindik internet sitesi olmadığından tercih etmedim.

trendyoldaki de aynı satıcı. benimki hala sürat kargoda ? yarın gelir heralde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

trendyoldaki de aynı satıcı. benimki hala sürat kargoda ? yarın gelir heralde.

Trendyola bakmamıştım. 239’a satan yer direk kendi internet sitesi olan hırdavatçı.

neyse ben zaten ggda kupon kullandım aynı fiyata geldi, hatta kart puan kampanyası falan derken fena olmayan bir indirim oldu.

Site halkı olarak biraz sürü psikolojimiz var gibi sanki. ??

Yalnız akakçede göründüğüne göre şu an aldığımız fiyatlar gerçekten iyi. Alternatifleri 50-100 arası var gerçi ama parayı verdik ya iyisini aldık hissini yaşamak paha biçilemez. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

hatta kart puan kampanyası falan derken fena olmayan bir indirim oldu.

bu yüzden ggden aldın diye düşünmüştüm ? 

trendyol linki Cem abinin ilk paylaştığı mesajda var, ben zaten ucuz olduğunu görünce bi niyetlendim ama sonra ucuzu da iş görüyor diye vazgeçmiştim ? hız farkını da işin içine katınca dayanamadım ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Erol Süzer yazdı:

Evet eminim cihaza güç gelmiyor başka araçtada denedim. Çakmaklığa taktığımda ekranda herhangi bir belirti yok.

Ben de uzun süre çalıştıramamıştım. Göstergenin altındaki iki düğmeye eş zamanlı basıp göstergeyi yanar söner aktif hale getirip sonra arzulanan hava basıncını ayarlayıp birkaç saniye beklemek lazım. Sıfır gösterince de takıp aleti açman lazım.

Yani öyle hatırlıyorum.

Kılavuzuna baktın mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Göstergenin altındaki iki düğmeye eş zamanlı basıp göstergeyi yanar söner aktif hale getirip

Aynen böyle olmalı. Ben ilk denemede çalıştırdım. Kılavuzu okumuştum kargo geldiğinde. Yalnız aynı anda ikisine basınca mı yoksa + olana basılı tutunca mı ekran yanıp sönmeye başladı onu hatırlamıyorum.

--1 dakika sonra eklendi--

@Ozan Kar, @Erol Süzer hepimize hayırlı olsun, güle güle kullanalım. @Cem Boneval abi tek linkle kanımıza girdi. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Ben de uzun süre çalıştıramamıştım. Göstergenin altındaki iki düğmeye eş zamanlı basıp göstergeyi yanar söner aktif hale getirip sonra arzulanan hava basıncını ayarlayıp birkaç saniye beklemek lazım. Sıfır gösterince de takıp aleti açman lazım.

Yani öyle hatırlıyorum.

Kılavuzuna baktın mı?

Hocam kılavuzu bir göz gezdirdim dün kafam kazan gibiydi. 2 gündür evde tadilat var  dün ustaları gönderirken kapıda karşılaştık kargoyla. Bugün firmadan arandım telefondan yönlendirmeyle tekrar denedik. Artı tuşuna uzun bas, eksi tuşuna uzun bas yok çalışmadı ekranda belirti yok. Adam özür dileyip iade kodu gönderdi 2 saat önce kargoya verdim. Yenisini gönderecekler.

--2 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

--1 dakika sonra eklendi--

@Ozan Kar, @Erol Süzer hepimize hayırlı olsun, güle güle kullanalım. @Cem Boneval abi tek linkle kanımıza girdi. ?

İnş. Hele yeni ürün bir elime geçsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimki de geldi bugün. Evde denedim çalışıyor.

+ ve - aynı anda basarak birim değiştiriyor

+ya basılı tutarak ayarlama moduna giriyor (yanıp sönüyor)

bir süre birşeye basmayınca ayar modundan çıkıp 0.0 a dönüyor

ayarladıktan sonra şişirme düğmesine basınca çalışıyor.

Yapılan ayar fişten çekince gidiyor, hatırlasa daha iyi olurmuş.

--0 dakika sonra eklendi--

Bagajda bir yere sabitledikten sonra allah kullandırmasın diyelim ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Evde nasıl deneriz? ? 

12V dc güç kaynağı ya da akü lazım üzerinde yazdığına göre 8 amper çekiyor. 

1-2 amperlik adaptör varsa ekranı filan çalıştırır ama motor ya çalışmaz ya da çok yavaş çalışır.

sadece denemelikse uğraştığına değmez, evde kullanma durumu varsa led trafosu olarak satılan adaptörlere bakabilirsin. ya da eski bir psu varsa onu güç kaynağına çevirebilirsin. Bknz şekil a: ? 

7B279A42-569A-413F-9E02-E9322B99040A.thumb.jpeg.24b0f7d006e28d65d6ba8925cc174b33.jpeg

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

43 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

Benimki de geldi bugün. Evde denedim çalışıyor.

+ ve - aynı anda basarak birim değiştiriyor

+ya basılı tutarak ayarlama moduna giriyor (yanıp sönüyor)

bir süre birşeye basmayınca ayar modundan çıkıp 0.0 a dönüyor

ayarladıktan sonra şişirme düğmesine basınca çalışıyor.

Yapılan ayar fişten çekince gidiyor, hatırlasa daha iyi olurmuş.

--0 dakika sonra eklendi--

Bagajda bir yere sabitledikten sonra allah kullandırmasın diyelim ? 

Güç kaynağına taktığımızda direk ekran geliyor ozaman herhangi bir tuşa uzun basmıyoruz öylemi? Hayırlı olsun tekrar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Erol Süzer yazdı:

Güç kaynağına taktığımızda direk ekran geliyor ozaman herhangi bir tuşa uzun basmıyoruz öylemi? Hayırlı olsun tekrar.

evet takınca hiçbir şey yapmadan ekranda 0.0 yazıyor ve ekranın ışığı yanıyor. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.