Jump to content

Hangi Lastik Basınç ölçeri Almalı?

Erol Süzer
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Önemli olan kalitesi ve kalibresi aslında. Ben düzgün gösterdiği sürece ve çok da elzem olmadığı rahat ve hızlı okunacağı için dijital alırdım ancak çok de önemli değil hangisi ucuz ve kompaktsa o da olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zamanında @Serdar yaman ın gazıyla almıştık. Gerçekten kullanışlı. Hem göstergesi var hemde normal bir sürede hava basıyor. Ayrıca top için aparatıda var. Kullanışlı. Ha şuan bu parayı vermeye değermi o ayrı...

--0 dakika sonra eklendi--

Gerçi ona beleş gelmişti galiba  ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Zamanında @Serdar yaman ın gazıyla almıştık. Gerçekten kullanışlı. Hem göstergesi var hemde normal bir sürede hava basıyor. Ayrıca top için aparatıda var. Kullanışlı. Ha şuan bu parayı vermeye değermi o ayrı...

Sabah iş çıkışı arkadaşın lastiği inmişti vida girmiş. Söktük bir fitil attı. Bagajdan küçük kompresörü çıkartıp şişirdi yola devam ettik. Kompresörün göstergesi bozuktu çabuk bozuluyormuş o yüzden ölçeri ayrı  sağlam  almak lazım bagajda dursun iş görüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İbreli olanı kullanıyordum. Bir gün uzun yolda benzinlikte tekerlek hava basınçlarını kontrol ederken elimden düşünce parçalara ayrıldı? Sonra dijital olan bir tane aldım. Memnunum dijital olandan tavsiye ederim.

Abdullah Kervankıran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Teoman S. yazdı:

İyiki almışsınız :)) ben memnunum kurtardığı yerler oldu

01BF2D80-11E9-47E2-A382-49B94FDF2920.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Serdar yaman yazdı:

İyiki almışsınız :)) ben memnunum kurtardığı yerler oldu

Aynen çok işe yaradı.

1 dakika önce, Serdar Tanhan yazdı:

Markası nedir acaba hocam?

Michelin MC12264

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bunu kullanıyorum.

image.png

Çok da iş gördü. Basınç göstergesi de oldukça hassas ama sade basınç ölçmek için uğraşılmaz.

Onun içim alacağınız cihazda ucuza kaçmayın, Michelin ürünleri başarılı mesela. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2017'de şundna almıştım. Torpidoda duruyor. Lastik havalarını petrolde kontrol ederken bununla da kontrol ediyorum teyit amaçlı.

https://tr.aliexpress.com/item/32744449374.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dHP9jlD

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde aşağıdaki üründen aldım, gayet güzel.
Lastikcimin profesyonel ölçü aleti ile karşılaştırdım,
bire bir aynı ölçtü.

https://urun.n11.com/basinc-olcme-saati/dijital-lastik-basinc-olcer-araba-bisiklet-kamyon-oto-psi-olcer-P328378706

Şimdi dikkat edince bu satıcıda ürün tükenmiş.
Belki başka satıcılarda olabilir.
image.png.6aae8449bde346a65d8aa9af6ba88742.png

Mustafa Nartkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Ben bunu kullanıyorum.

image.png

Çok da iş gördü. Basınç göstergesi de oldukça hassas ama sade basınç ölçmek için uğraşılmaz.

Onun içim alacağınız cihazda ucuza kaçmayın, Michelin ürünleri başarılı mesela. 

Kompresörü ayrı alıcaktım ama vazgeçtim. Decker ın  artısı psi ayarlayıp havayı bastığımızda otomatik durması. Michelin mc 12264 de bu özellik yok ( bir üst model + para) ama onunda artısı diğerine göre ufak az yer kaplaması. Güçleri yanlış okumadıysam aynı   Fiyatları birbirine çok yakın daha fazlada vermem zaten. İkisinden birinde karar kılıp alıcam sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.