Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve neredeyse hiçbir reklam görmeyeceksiniz.

• 0

Ada Mavisi Renkte Rötuş Boyası

Çözüme git Yakup Çağatay tarafından çözüldü,

Soru

Arkadaşlar merhaba, Ada Mavisi renkte HB Focus sahibiyim. Tamponun alt kısmını saçma bir hata ile sürttüm. Alt kısımda olduğu için eğilip bakılmadığı sürece gözükmüyor, sadece uzaktan bakınca beyazlıklar belli oluyor. Açıkçası bu da benim canımı sıkıyor. Görünmeyen bir yerde olduğu için rötuş yapsam ve renk olarak sırıtsa bile çok önemli değil beyaz görüntüyü kapatsın istiyorum. Yeni renk sayılabilecek olduğu için bu rengi sanayiden temin edebilir miyim yoksa servise mi başvurmalıyım?

C2E8F04A-BBCA-4F60-A958-E405FEA2CC60.jpeg

706BB3B2-9B9C-4DDE-A79D-4D7407598CA3.jpeg

FE569B83-605F-4B26-A1F3-6BE2370AB4F7.jpeg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
  • Çözüm

Aslında tamamen gideceğiniz yerle alakalı bu tür boyaların kodlarını şirketler paylaşıyor bayilerine onlar da belli oranda boyaları karıştırıp bize sunuyor denemek şartıyla, malum boya güneş altında kalıyor. Servis şart değil tabi.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Sanayide boya toptancılarından aracınızın boya kodu ile bulabilirsiniz, ama ben o çiziğin sulu boya fırçası ile rütuş olcağına ihtimal vermiyorum..daha kötü olabilir.

daha teknolojik rütuş aletleri varsa öğrenmeye açığım ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
54 dakika önce, Ömer Y yazdı:

Sanayide boya toptancılarından aracınızın boya kodu ile bulabilirsiniz, ama ben o çiziğin sulu boya fırçası ile rütuş olcağına ihtimal vermiyorum..daha kötü olabilir.

daha teknolojik rütuş aletleri varsa öğrenmeye açığım ?

Internette izlemistim adamlar firca ile boyayi surup sonra metal bir plak ile fazla olan boyayi aliyordular cok hosuma gitmisti o isi yapan bir boyaci bulmam lazim

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
20 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Geçmiş olsun Kadir, videoya bir bakmanı tavsiye ederim.

Aman abi. Sakın bulaşmayın. ben bura ile bir iş yaptım. Kaporta yüzeyinde ne vernik kalmış ne katman. Ufacık bir çizik için komple kapıdan olduk. Doğru boya tabancası göstermiyor. Lakin komple bir işlem yapıldığı ve yüzeyin okadar  çok savunmasız hale geldiği belli oluyor ki.. Komple zımpara yapıyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Bugun servise gidip boya aldim sonra cok ince bi kalim vardi keceli kalem onunla hallettim oldugu kadar artik ama eskisinden daha guzel oldu

Ha bu arada bizim arabadaki boya narin bir boyaymis guzel korumamiz gerekiyormus boya atmasi daha kolay oluyormus 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.