Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

• Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Volkan Kaya

Bu Araç Alınır Mı? 2016 Ford Focus 1.5 Tdci̇ Powershift

Recommended Posts

Arkadaşım için sormak istiyorum, araç fiyatı ve powershift yakıt-sorun çıkarma potansiyeli nedir?

Plakadan anladığım satan kişi, satışçı arabasını alıp kullanmış satıyor. Denge çubuğu ile amortisör dahil neleri dikkatli bakalım?

Yorumlar için çok teşekkürler, varsa öneri de alabilirim 150k civarı bütçe max

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-hatasiz-boyasiz-full-bakkmli-817940822/detay

Edited by Volkan Kaya

4 dakika önce, Volkan Kaya yazdı:

Denge çubuğu ile amortisör dahil neleri dikkatli bakalım?

Siz değil de işin ehli biri baksa iyi olur. Artık Ford’lar da araç bakıyor. Alınır niye alınmasın forumda çok dizel otomatik var. Sorun bölümüne göz atabilir arkadaş hem de siz zaten her şeyi ortada 🙂 Yakıt kategorisinde de yakıt değerleri mevcut ancak kullanım ve koşula göre değişir, çoğu rakiple aynıdırlar takılacak bir konu değil bu da. 

2016 olup sync 3 lü olan nadir focuslardan ayrıca fotoğraflar mı yanıltıyor bilmiyorum ama arka kapılarda ton farkı var.

10 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

2016 olup sync 3 lü olan nadir focuslardan ayrıca fotoğraflar mı yanıltıyor bilmiyorum ama arka kapılarda ton farkı var.

O kadar nadir değildir, yaklaşık 4 ay SYNC 3 ile üretildi, 8 ay da diğeri 🙂 

8 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

O kadar nadir değildir, yaklaşık 4 ay SYNC 3 ile üretildi, 8 ay da diğeri 🙂 

Şu an kullandığım focusu almadan önce çok baktım 2016 sync 3 Ama 1 veya 2 tane anca vardı sarı sitede o yüzden nadir olduğunu düşündüm, çok varsada satılık değilller🙂

İlk dikkatimi çeken 90 bin km şanzıman yağ bakımı 🙂

1 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

Bende  gördüm o farkı ön ve arka kapı boya tonu farklı duruyor, tabiki boya önemli değil ama satıcı boyasız diye ilan vermiş

--4 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Volkan Kaya yazdı:

Arkadaşım için sormak istiyorum, araç fiyatı ve powershift yakıt-sorun çıkarma potansiyeli nedir?

Plakadan anladığım satan kişi, satışçı arabasını alıp kullanmış satıyor. Denge çubuğu ile amortisör dahil neleri dikkatli bakalım?

Yorumlar için çok teşekkürler, varsa öneri de alabilirim 150k civarı bütçe max

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-hatasiz-boyasiz-full-bakkmli-817940822/detay

Ben olsam mondeo 1.6 tdci manuel alırım o paralara varsın manuel olsun ,Mondeo ile focus arasında dağlar kadar fark var hem donanım hem görüntü ...Millet mondeo nun  kıymetini bilmiyor Tr de saçma sapan arabalara birsüre para veriyorlar daha ucuza babalar gibi mondeo ya bakmıyorlar bile 

araç bence güzel. renk tonu vs. farkları resimden kaynaklanabilir. hasarsız yazmıs sonucta. bilirkişiye gösterilip hatasız ise alınır.

masraf olarak sanzuman bakımları dışında sorun olmaz gibi. 

emsallerı görede fıyatı piyasa sartlarında normal.

ben olsam bi cay içerdim kendısı ile 😃

fiyat uygunmuş baya,aynı aracın 70 binde olanı var bu fiyatlara aciliyetim olmasa vermem zaten galeri 140 veriyor. masraf olarak şanzıman yağ bakımı gelmiş serviste yaptırmanızı tavsiye ederim 1200 civarı fiyatı var.onun dışında önümüzdeki yıl triger bakımı yaptırmanız gerekicek yıldan ötürü. şanzıman konusunda bu kilometrede sorun yaşamanız pek olası değil.zaten full ekspertize sokarsınız alırken masrafı varsa pazarlıkla düşersiniz

2 dakika önce, Melih Ordueri yazdı:

onun dışında önümüzdeki yıl triger bakımı yaptırmanız gerekicek yıldan ötürü

Hayır.

6 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hayır.

9 yıl 135 bin kilometre mi ? çok uzun bir süre değil mi eskiden daha kısaydı diye hatırlıyorum

4 dakika önce, Melih Ordueri yazdı:

9 yıl 135 bin kilometre mi ? çok uzun bir süre değil mi eskiden daha kısaydı diye hatırlıyorum

isteyene 4 yılda da hayır demiyorlar 🙂 

6.05.2020 - 17:32 tarihinde, Melih Ordueri yazdı:

Ben sattığım eski aracımın ( 2014 focus 1.6 tdci)

trigerini 2019 kasımda 134000km de değiştirmiştim. 
çıkan kayışı sil geri kutusuna koy cidden o kadar temiz ve yıpranmamıştı 

banada saçma geliyor şu 5 yıl mevzusu