Jump to content

1.5L ve 2.0L TDCI Kükürtten Arındırma - Acil Kampanyası

Zafer Yusoğlu
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

24 dakika önce, Yakup Ç. A. yazdı:

Konuyu okudunuz mu 🙂 

evet Etis olarak bahsedilmiş ama daha önce hiç görmedim, duymadım 🙂 

nereden nasıl giriş yapabiliyoruz acaba? birkaç arkadaş ücretliye döndüğünden bahsetmiş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sakın ama sakın yaptırma arabanın çekişi düşüyor kalkışlardaki o hırçınlığı gidiyor yokuşlarda ataklığı bitiyor 🙁🙁🙁 ha yok bana bunlar olmasada olur dersen yaptır 

28.06.2021 - 12:03 tarihinde, Hakan Terzioğlu yazdı:

Bu güncellemeyi nereden kontrol edebiliriz?

ilgili link vs. var mıdır 🙂 servise telefon ile sorduğumda yok diyor direkt..

Ücretsiz ve uzun zaman aldığı için diyorlardır. 😉😉

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4.07.2021 - 21:29 tarihinde, Erdogan Berlik yazdı:

Bazı arkadaşlar PCM güncellemesi den sonra aracın atikligi azaldı diyor 1.5 ps icin

Vallahi yetkili servisdeki arkadaşla konuştuğumdada bana söylediği. Evet geri dönüşlerin çoğu senle aynı şikayetdeler. Ancak bu güncelleme ile dpf temizleme oranı yükselmesi ile birlikte (dct 450) powershift şanzumanın korunmasıda düşünülmüş. Demişti.  Ne kadar doğru bilemiyorum. Tork kuvvet bakımından şanzumana birden yüklenmesi ile alaka gibi bıdı bıdı şeyler söylemişti. Ama şunu bariz söyleyebilrim aracımın önceki atıl kurt dediğimdeki ataklanması atılması cidden bariz azaldı. Direk güncellemeden 2 saat sonra yola çıktığımda. Anladım. Sollamaya bile çıktığımda eskisi gibi ileriye atılmadığını direk hissediyorum. 
not: yine iyi iyi olmasına ama nerde o eski ataklığı demiyor değilim yani. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.