Jump to content

1.5L ve 2.0L TDCI Kükürtten Arındırma - Acil Kampanyası

Zafer Yusoğlu
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı 1.5 TDCI Kükürtten Arındırma - Acil Kampanyası olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu kilitledi ve kilidi açıldı
22 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Şahsuvaroğlunu aradım. Kontrol ettiler. Bizde çıkan bir acil kampanya mesajı yok dediler.Ama ben Etiste görüyorum. 

Hoppalaaa... 

Servisler nedense hiç görmüyorlar güncelleme falan :ranting2:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

07.03.2020 - 10:58 tarihinde, H. Cenk yazdı:

Şahsuvaroğlunu aradım. Kontrol ettiler. Bizde çıkan bir acil kampanya mesajı yok dediler.Ama ben Etiste görüyorum. 

Hoppalaaa... 

Bende Otokoç'u aradım şimdi.Kontrol ettiler.Acil kampanya yok,olsa ekranımıza düşerdi falan dediler.

Mehmet Çallı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mehmet Çallı yazdı:

Bende Otokoç'u aradım şimdi.Kontrol ettiler.Acil kampanya yok,olsa ekranımıza düşerdi falan dediler.

Bu cevabı senin aracının şasi nosundan bakarak mı verdiler?  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Bu cevabı senin aracının şasi nosundan bakarak mı verdiler?  

Plakamı sorarak verdiler.Ben şasi nosundan görüyorum dedim.Yok bizde görünmüyor dedi.Ekran görüntüsünü aldım Etis'in.24 mart için randevu aldım.Alt takımda tıkırtılar var.Onu yaptırmaya gidince gözlerine sokcam :ranting2:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Mehmet Çallı yazdı:

Plakamı sorarak verdiler.Ben şasi nosundan görüyorum dedim.Yok bizde görünmüyor dedi.Ekran görüntüsünü aldım Etis'in.24 mart için randevu aldım.Alt takımda tıkırtılar var.Onu yaptırmaya gidince gözlerine sokcam :ranting2:

Servis danışmanı telefonda sallıyor bazen. Gitmek en iyi çözüm oluyor çoğunlukta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kampanya PCM ve BCM yazılımını güncelliyor.  Yazılım kısmında güncelleme görünüyor zaten. Servis bu sekilde bildirdi 

Güç Aktarma Organları Kumanda Modülü (PCM)

Gövde Kontrol Modülü (BCM)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı 1.5L ve 2.0L TDCI Kükürtten Arındırma - Acil Kampanyası olarak değiştirdi

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.