Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir ve daha az reklam göreceksiniz.

Focus MK4 1.5 Ti-vct 15.000 Bakımı

Önerilen Mesajlar

03.10.2020 - 17:05 tarihinde, Zafer Çoban yazdı:

Bu gün tan oto da 15.000  yıllık bakım yaptırdım aracı servise kabul ederken servis danışmanı 1500tl lik bir maliyet gösterdi sonra merak etmeyin ben indirim yapacağım dedi .İşlemler bittikten sonra kendi indirimim ford kart indirimi falan borcunuz 1069tl dedi bende eyvallah dedim 🙂 

Çok iyi inşallah bana da denk gelir böyle yardım sever birisi 🙂

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 2 hafta sonra...
03.10.2020 - 17:05 tarihinde, Zafer Çoban yazdı:

Bu gün tan oto da 15.000  yıllık bakım yaptırdım aracı servise kabul ederken servis danışmanı 1500tl lik bir maliyet gösterdi sonra merak etmeyin ben indirim yapacağım dedi .İşlemler bittikten sonra kendi indirimim ford kart indirimi falan borcunuz 1069tl dedi bende eyvallah dedim 🙂 

Bilgi için teşekkürler. 2-3 ay içinde bende 15000 bakımına girecek aracım. Tan oto'da aracınız, serviste işlem yapılırken görebiliyor muısunuz ? Yoksa bir yere alıp sonra çağırıyorlar mı ? 1000km bakımında başer'e götürdüm ve radyo da ne yaptılarsa arada sırada oyun havlaarı olan bir fm'e gidiyor. Bu yüzden acayip gıcık oldum. Bir de ben yukarıda, araba aşağıda hiç göremedim arabayı o yüzden, aracımı görebileceğim bir yerde yapılmasını istiyorum. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
8 dakika önce, Hakan Çeçen yazdı:

Bilgi için teşekkürler. 2-3 ay içinde bende 15000 bakımına girecek aracım. Tan oto'da aracınız, serviste işlem yapılırken görebiliyor muısunuz ? Yoksa bir yere alıp sonra çağırıyorlar mı ? 1000km bakımında başer'e götürdüm ve radyo da ne yaptılarsa arada sırada oyun havlaarı olan bir fm'e gidiyor. Bu yüzden acayip gıcık oldum. Bir de ben yukarıda, araba aşağıda hiç göremedim arabayı o yüzden, aracımı görebileceğim bir yerde yapılmasını istiyorum. 

Kartaş'da görebilirsiniz, sürekli usta ile irtibatta olabilirsiniz. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
38 dakika önce, Tuncay A. yazdı:

Kartaş'da görebilirsiniz, sürekli usta ile irtibatta olabilirsiniz. 

Teşekkürler. Arabayı da oradan almıştım, bana en uzak servis ama oraya giderim sorun değil (eryamanda oturuyorum).

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
25 dakika önce, Hakan Çeçen yazdı:

Teşekkürler. Arabayı da oradan almıştım, bana en uzak servis ama oraya giderim sorun değil (eryamanda oturuyorum).

Bana da 40 km ama, hem yağ fiyatları uygun olması hemde aracı sürekli görebilmek + sağlıyor. Çünkü merkezde olmamaları sebebi ile fiyatları uygun yapıyorlar sanırım. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
2 saat önce, Hakan Çeçen yazdı:

Valla ben bıraktım kahve içmeye gittim iş güvenliği vs açısından izlenmenize çok izin vermeyebilirler ama vw servisleri gibi de katı değiller . İsterseniz benle ilgilenen servis danışmanının  ismini numarasını  özelden vereyim gitmeden bir konuşun .Servis danışmanı önemli eşim de golf kullanıyor o da bu hafta servise gitti servis danışmanı ozon sterilazyon diye işlem yapmış 300tl eklemiş faturaya . 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
3 saat önce, Zafer Çoban yazdı:

Valla ben bıraktım kahve içmeye gittim iş güvenliği vs açısından izlenmenize çok izin vermeyebilirler ama vw servisleri gibi de katı değiller . İsterseniz benle ilgilenen servis danışmanının  ismini numarasını  özelden vereyim gitmeden bir konuşun .Servis danışmanı önemli eşim de golf kullanıyor o da bu hafta servise gitti servis danışmanı ozon sterilazyon diye işlem yapmış 300tl eklemiş faturaya . 

Teşekkürler bilgi için. Servis zamanı yaklaştığında haber vereyim hocam.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
18 saat önce, Ozan Kar yazdı:

önceden söylediler mi? itiraz ettiniz mi? 

Yok söylememişler .Doğuşa mail attım cevap gelmedi .Servis danışmanı ile de eşim sonradan konuştu 30 bin bakımında standart yapıyoruz demiş, vw servisleri zaten biraz dolandırıcı dsg diye mecbur gidiyoruz servise 4 litre castrol yağa 550tl fiyat yazıyorlar bir de ekstra böyle saçma işlerle faturayı abartıyorlar .

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
7 saat önce, Zafer Çoban yazdı:

Yok söylememişler .Doğuşa mail attım cevap gelmedi .Servis danışmanı ile de eşim sonradan konuştu 30 bin bakımında standart yapıyoruz demiş, vw servisleri zaten biraz dolandırıcı dsg diye mecbur gidiyoruz servise 4 litre castrol yağa 550tl fiyat yazıyorlar bir de ekstra böyle saçma işlerle faturayı abartıyorlar .

bende aralıkta götüreceğim golfu, aydoğanlara götüreceğim ve kesinlikle ödemeyeceğim 🙂 

aydoğanlardan memnunum bu arada, ilk iki bakımı da orada yaptırdım. a4ün şanzımanında yağ kaçağı vardı onu da orada yaptırdım.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba, 

Bugün Aydoğanlar Ford’a aracımı yıllık bakıma götürdüm. Serdar Çevik bey çok ilgileniyor ve yardımcı oluyor. Aracıma bakım yaptırdık fakat hava filtresi kalmadığı için taktıramadık. En kısa sürede tarafıma ulaşacaklarını söylediler. Genel olarak ilgililer ve ikram sınırsız 😂

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.