Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Sign in to follow this  
Samed Ayranci

Deri Direksiyon Temizliği Hk.

Recommended Posts

Arkadaşlar selamlar hayırlı haftalar,

 

Deri direksiyon temizliği yapan yada deri için bakımın nasıl ve hangi sıklıkla yapılması gerektiğini bilen, deneyen, tecrübe eden arkadaşlar varmıdır?

 

 

Edited by Samed Ayranci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Detailing Car Care (Araç Temizliği) kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Share this post


Link to post
Share on other sites

İlk aracım sıfırdı ayda bir badem yağıyla bakım yapıp parlamasız problemsiz kullandım. Şimdi ikinci el aldım 25 binde, direksonda sürekli bi yapışma hissi var. Bende buna çözüm bulamadım. Olmadı komple derisini yeniletecem çok sinir bozucu. Daha makul bi çözüm önerisi olan varsa deneyebilirim sevgili forumdaşlar. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apc deri alanlarda tavsiye edilmez. Deri alanlar için üretilmiş olan Leather Cleaner ürünler vardır. Colourlock yahut Auto Glym tavsiye ederim. Fazlaca sulandırılmış apc de kullanılabilir lakin tavsiye etmem. Ayrıca deriyi temizledikten sonra deri koruması da uygulamak farzlarındandır çünkü derinin üzerindeki bütün korumayı alıyorsunuz ve korumasız halde kalıyor. Araç içerisindeki tek deri aksam direksiyon ise tabi ki apc bir alternatif.

Edited by Can Türkcan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takipteyim. Araç içinde direksiyon kolçak ve vites topuzu haricinde deri yok ama en çok temas edilen yerlerde bunlar. Temizlik ve koruma şart. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.