Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

  • 0
Burak Demiray

Focus Mk2 Cam Açma Tuşları

Question

Arkadaşlar 200 focusumda şöfor tarafındaki 4 camı kontrol eden cam açma tuşlarının hiçbiri ayna kontol düğmesi çalışmıyor. Diğer camlar kendi düğmeleriyle çalışıyor. Ama şöfor tarafında hiçbi hareket yok. Elektrik yok gibi sanki. Yardımcı olurmusunuz. Sigortası filan varmı

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Mk2- Modifiye > Focus II > Ford Garajı > Mk2- İç & Dış Görünüm kategorisinden Focus II > Ford Garajı > Mk2- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Biraz geç oldu ama.Kapı modüllerinin sigortaları mevcut.Aracınızın kitapçığı mevcut ise sigorta şemasına bakın.Yada sigortaları tek tek kontrol edin.Dahada olmazsa kapı panelini söküp kapıya gelen kablolarda voltaj kontrolü yapılabilir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.