Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Kadir Berk

0 Km Dizel Otomatik Citroen C5 Aircross Alınır Mı?

Recommended Posts

12 saat önce, Serkan Z. yazdı:

Bu grubun arabaları kendini çabuk bırakıyor. Çok da problem yaşatıyor kullanım süresi boyunca. Bu sebeplerle 2. elde de bayağı sıkıntı oluyor

Bu gruptan kastınız PSA grubunun geneliyse, Peugeot 3008 tüm ön yargıları yıktı diyebilirim. Gerek satış rakamları, gerek kullanıcı geri bildirimleri gerek ikinci el piyasası olarak nerdeyse bütün Suv piyasasının tabiri caizse içinden geçti. Küçük kardeşi 2008 modeli de çok iddaalı geliyor. 508' de bence çok modern ve özgün bir araç. Aynı zamanda 208 modeli de tasarım olarak çok hoş. Hepsi kendi kulvarında aynı başarıyı yakalarsa bugüne kadar süregelen ezberi bozar diye düşünüyorum. Citroen C5 Aircross için ne olur ne biter bekleyip göreceğiz. Şahsi fikrim ise bu segmentte Kuga, alacağım en son araç olur. Mekanik olarak gayet iyi olsa da dış tasarımı ve konsol tasarımı ile baydı artık. 

8 saat önce, Cankut Bulut yazdı:

Bu gruptan kastınız PSA grubunun geneliyse, Peugeot 3008 tüm ön yargıları yıktı diyebilirim. Gerek satış rakamları, gerek kullanıcı geri bildirimleri gerek ikinci el piyasası olarak nerdeyse bütün Suv piyasasının tabiri caizse içinden geçti. Küçük kardeşi 2008 modeli de çok iddaalı geliyor. 508' de bence çok modern ve özgün bir araç. Aynı zamanda 208 modeli de tasarım olarak çok hoş. Hepsi kendi kulvarında aynı başarıyı yakalarsa bugüne kadar süregelen ezberi bozar diye düşünüyorum. Citroen C5 Aircross için ne olur ne biter bekleyip göreceğiz. Şahsi fikrim ise bu segmentte Kuga, alacağım en son araç olur. Mekanik olarak gayet iyi olsa da dış tasarımı ve konsol tasarımı ile baydı artık. 

Siz tüm bu olumlu kanılarla şu an gidip 205 bin liramı C5 Aircross'a bağlarım diyebiliyorsanız mesele yok tabii ki. Ne var ki işler ciddiye  binip son aşamaya gelindiğinde yani gerçek anlamda paranızı yatıracağınız ve aracın sahibi olacağınız anda başka dinamikler devreye giriyor diye düşünüyorum. Ben şu an Kuga'dan başka alternatif düşünmüyorum derken bunu somut olarak da destekleyecek şekilde 2 kez tercihimi Kuga'dan yana kullandım. Bu sürüş hissiyatı, yol tutuş ve konfor başka hiçbir rakibinde yok bence. 

52 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

Siz tüm bu olumlu kanılarla şu an gidip 205 bin liramı C5 Aircross'a bağlarım diyebiliyorsanız mesele yok tabii ki. Ne var ki işler ciddiye  binip son aşamaya gelindiğinde yani gerçek anlamda paranızı yatıracağınız ve aracın sahibi olacağınız anda başka dinamikler devreye giriyor diye düşünüyorum. Ben şu an Kuga'dan başka alternatif düşünmüyorum derken bunu somut olarak da destekleyecek şekilde 2 kez tercihimi Kuga'dan yana kullandım. Bu sürüş hissiyatı, yol tutuş ve konfor başka hiçbir rakibinde yok bence. 

Görüşünüze saygım sonsuzdur. 2 hafta önce 117.500 tl verip ikinci el dizel otomatik Opel Astra K aldım. Almadan önce birçok arkadaşım ''git o paraya mercedes al, bmw al, astraya o para verilir mi hebele hübele'' gibi birçok şey saçmaladı. Benim arabayla ilgili yapacağım en son şey çevremdekilerden etkilenip sırf piyasası iyi diye x marka aracı almak olur. İki seçeneğim vardı. Opel Astra ve Peugeot 308. Eğer bütçeme ve kriterlerime uygun Peugeot 308 bulabilseydim alacaktım ama Astra nasip oldu. Yakın zamanda eşimin kardeşine 3008 tavsiye ettim. İlk başta burun kıvırdı, sonra araştırdı baktı etti test sürüşü yaptı derken aracı çok beğendi ve satın aldı. Şu anda da çok memnun.

Demem o ki elimde param varsa ve C5 Aircross, 3008 yada başka marka bir aracı bütünüyle beğendiysem gider alırım. 205 bin lirayı Kuga'ya bağlamakla C5'e bağlamak arasında hiçbir fark yok benim için.

14 dakika önce, Cankut Bulut yazdı:

2 hafta önce 117.500 tl verip ikinci el dizel otomatik Opel Astra K aldım.

Hayırlı olsun aracınız. 

17 dakika önce, Cankut Bulut yazdı:

Almadan önce birçok arkadaşım ''git o paraya mercedes al, bmw al, astraya o para verilir mi hebele hübele'' gibi birçok şey saçmaladı

Onlar da amma yapmış. 117 bin liraya alınacak Mercedes veya BMW ne derece temiz olacak, kaç yaşında kaç yüz bin km'de olacak acaba?

2 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

Hayırlı olsun aracınız. 

Çok teşekkür ederim.

3 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

Onlar da amma yapmış. 117 bin liraya alınacak Mercedes veya BMW ne derece temiz olacak, kaç yaşında kaç yüz bin km'de olacak acaba?

Zaten finalde şöyle oldu. Dedim bana bu paraya alabileceğim eli yüzü düzgün, yüksek km olmayan bir mercedes yada bmw bulun gidip alalım. Malum siteyi 15 dk taradılar ve hiçbirşey bulamadılar 😄 

17 saat önce, Cankut Bulut yazdı:

+1