Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Sign in to follow this  
Aydın Baran

Huawei Watch Gt 2

Recommended Posts

Merhaba bu saati yada bu şekilde bir kol saati kullanan var mı?

Varsa yorum yaparsa sevinirim ciddi şekilde almayı düşünüyorum. (Kahverengi kayışlı olanını)

image.png

image.png

Bu aralar çok düşündüm bu olayı. Önce Huawei Watch GT, Amazfit 2 Stratos ve samsung active 1 arasında gidip geldim. Bu 3 saatte 1000 tl'ydi. GT çok hoştu, amazfit biraz daha ucuzdu ve gt'ye göre ek özellikleri vardı. Active ise 40 mm ile çok küçüktü. Sonra GT2'yi beklemeye karar verdim. Geçenlerde piyasaya çıktı. GT 1'de olan arayüzde kasmalar falan hala devam ediyor. İncelemelerde görebilirsiniz. Bana kalırsa hala akıllı saat görünümlü bileklik modundan çıkamamış. Uygulama mağazası yok denecek gibi bir şey. Wifi hala yok. Fiyat da 1500. Bu sırada Active 2 dikkatimi çekti. Hem uygulama mağazası var . Sınırsız arayüze sahip ve 44mm ile artık çok küçük de değil. Gümüş renk active 2'den yana kullandım tercihimi. 20 mm'lik orijinal deri kayış siparişim de yolda. Evet şarjı yaklaşık 1,5 gün gidiyor. Huawei'de bu süre 10-15 gün. Fakat bunun arasındaki farkın nedeni aslında dediğim gibi sunduğu özellikler. Karşılaştırıldığında zaten active 2 ile arasındaki fark ortaya çıkıyor. Active 2 fazla sportif geldiyse Samsung Galaxy Watch'da bakabilirsiniz. Hemen hemen aynı özellikler. Xiaomi cephesinde ise GTR modeli hem uygun hem GT'lerle özellik farkı çok az. Active 2 seçmemdeki diğer bir etken tabii ki Samsung S10e kullamıyor olmam. Kablosuz şarj vs özelliklerle 2 cihaz daha iyi anlaşıyor. 

15 saat önce, Aydın Baran yazdı:

Merhaba bu saati yada bu şekilde bir kol saati kullanan var mı?

Varsa yorum yaparsa sevinirim ciddi şekilde almayı düşünüyorum. (Kahverengi kayışlı olanını)

image.png

image.png

Hocam ben gt olan modeli kullanıyorum teknolojik oyuncak niyetine arıyorsanız huwaei watch gt bu ihtiyacınızı karşılamıyor fakat klasik saat görünümünde ve kalitesinde bir aktivite saati istiyorsanız size göre, huwaei burada her saatte olan özelliklerden ziyade  en kritik özellikleri kullanmış. Uzun batarya süresi, spor yapanlar için detaylı spor aktivite seçenekleri bildirimler ve watch gt 2 de insanların en eksik gördüğü telefonu cevaplama müzik dinleme gibi artı özellikler katmış saati elinize aldığınızda kalite hissi kesinlikle diğerlerinden çok fazla fark ediyor 

--1 dakika sonra eklendi--

Son olarak kahverengi deri kayış yerine spor olanı tavsiye ederim. Gerçi piyasadaki tüm kayışlar uygun diye bir güzel yanı da var

Arkadaşlar teşekkürler; 

Benim amacım haftaiçi takım elbiseler ile kullanıp haftasonu da spor-şık şekilde kullanacağım bir saat almak. Aksiyona dönüşmesede yaklaşık 1 senedir aklımda olan bir düşünce bu.

Bu saati tesadüfen gördüm, deri görünümlü kayışı bu nedenle tercih ediyorum, çerçevesi parlak metal olması da daha hoş geldi bana.

Hem ihtiyaçlarımı karşılasın hem teknolojiden fazla uzak kalmayayım hem şık olsun deyince bu çıkıyor karşıma.

ios işletim sistemli bir telefon kullanıyorum, 2 günde bir şarj edemem ben saati, normal bir kol saati alıp geçerim 2 günde 1 şarj edeceksem.

bir iki ay içinde fiyatının biraz inaceğini düşünüyorum (Kur'a da bağlı tabii bu). 

Abi canlı gördün mü saati?  Kordon iyi de kendi malzemesine pek ısınamadım.

CBBB7C8F-0AF7-451E-BA4C-EACA75031405.jpeg

1BCDF61D-DED7-46DE-944E-43ADEA66EAC4.jpeg

Yok görmedim daha canlısını. Yani 1'i gördüm beğendim 2'nin özelliklerine baktım.

arkadaşım bu modeli almıştı şarjı 6-7 gün yetiyor dedi bende aynısının klasik modelini almıştım çok şık bi saat tavsiye ederim

https://m.n11.com/fossil-gen-4-smartwatch-ftw4012-45mm-erkek-kol-saatii-P308890255?gclid=EAIaIQobChMI4LXY4Kyc5gIVxLTtCh2iaQRPEAQYAyABEgLKtPD_BwE&gclsrc=aw.ds

kullandığım saat bu

916E2EDD-ECC4-4021-98D8-9457C1C3BA5D.jpeg

Dün arkadaşla beraber ayrı ayrı sipariş verdik bu saatten arabada GT ,saatte GT olsun dedik 🙂 ,gayet hoş duruyor sarjı için bayağı olumlu yorumlar var (2 hafta kadar ),kullanıcı   yorumları bayağı iyi  ,görmeden çok sevdim ben saati elimize geçince yorum yaparım artık ,2,3 gün sonra elimize ulaşır 

Edited by çağlar çetinkaya